Zamknij

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Gwiazda opublikowała zdjęcie i wymowny podpis

Sylwia Wamej
10.10.2019 12:28
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
fot. Ostalski/East News

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mimo że nie są już razem, wciąż żywią względem siebie pozytywne uczucia. Ostatnio byli zakochani spotkali się ze sobą. Gwiazda opatrzyła zdjęcie wymownym opisem.

Anna Mucha spotkała się po latach z Kubą Wojewódzkim

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli przed laty jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jednak nawet po rozstaniu byli partnerzy wypowiadali się o sobie z szacunkiem. Kuba Wojewódzki zapraszał aktorkę do swojego programu, ale też publikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat w mediach społecznościowych. Teraz Kuba Wojewódzki i Anna Mucha ponownie spotkali się.  Aktorka opublikowała na swoim Insta Stories  informację: "zadzwonił do mnie były i poprosił o spotkanie" - napisała. Aktorka zrobiła też na InstaStories ankietę, w której poprosiła, aby fani zadecydowali, czy ma się z nim spotkać.

Jako że fani byli na "tak", gwiazda spotkała się ze swoim eks  - Kubą Wojewódzkim. Na InstaStories dodała ich wspólne zdjęcie z tajemniczym hasztagiem - #TwojWybórMojeŻycie. Fotografię okrasiła napisem: "Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją" - napisała w odniesieniu do ich związku. Póki co nie wyjaśniła fanom, czego dotyczyło spotkanie z Kubą.

Anna Mucha
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki: Kiedy spotykali się ze sobą?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą od 2003 do 2007 roku. Po rozstaniu z Anną Muchą Wojewódzki spotykał się z m.in. Renatą Kaczoruk, z kolei Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą, z którą ma dwójkę dzieci. Na początku 2019 roku pojawiła się informacja, że para rozstała się.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RAdioZEt.pl/SW