Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Gwiazda opublikowała zdjęcie i wymowny podpis

10.10.2019 12:28

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mimo że nie są już razem, wciąż żywią względem siebie pozytywne uczucia. Ostatnio byli zakochani spotkali się ze sobą. Gwiazda opatrzyła zdjęcie wymownym opisem.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki fot. Ostalski/East News

Anna Mucha spotkała się po latach z Kubą Wojewódzkim

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli przed laty jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jednak nawet po rozstaniu byli partnerzy wypowiadali się o sobie z szacunkiem. Kuba Wojewódzki zapraszał aktorkę do swojego programu, ale też publikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat w mediach społecznościowych. Teraz Kuba Wojewódzki i Anna Mucha ponownie spotkali się.  Aktorka opublikowała na swoim Insta Stories  informację: "zadzwonił do mnie były i poprosił o spotkanie" - napisała. Aktorka zrobiła też na InstaStories ankietę, w której poprosiła, aby fani zadecydowali, czy ma się z nim spotkać.

Jako że fani byli na "tak", gwiazda spotkała się ze swoim eks  - Kubą Wojewódzkim. Na InstaStories dodała ich wspólne zdjęcie z tajemniczym hasztagiem - #TwojWybórMojeŻycie. Fotografię okrasiła napisem: "Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją" - napisała w odniesieniu do ich związku. Póki co nie wyjaśniła fanom, czego dotyczyło spotkanie z Kubą.

Anna Mucha fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki: Kiedy spotykali się ze sobą?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą od 2003 do 2007 roku. Po rozstaniu z Anną Muchą Wojewódzki spotykał się z m.in. Renatą Kaczoruk, z kolei Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą, z którą ma dwójkę dzieci. Na początku 2019 roku pojawiła się informacja, że para rozstała się.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RAdioZEt.pl/SW

Oceń