Zamknij

Anna Mucha i Marcel Sora nie rozstali się. Ruszają z tajemniczym projektem?

Redakcja
06.02.2019 10:20
Anna Mucha i Marcel Sora nie rozstali się. Ruszają z tajemniczym projektem?
fot. VIPHOTO/East News

W mediach pojawiały się spekulacje na temat rozstania Anny Muchy z Marcelem Sorą. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że para ma się doskonale i rusza z nowym, wspólnym projektem.

Annę Muchę możemy obecnie oglądać na ekranach kin w świetnie przyjętej przez widzów komedii „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”. Nadal oczywiście wciela się także w rolę Magdy w „M jak Miłość. Prywatnie aktorka od 2009 roku związana jest z Marcelem Sorą, który zawodowo zajmuje się pracą przy produkcjach filmowych i telewizyjnych. Para ma dwójkę dzieci, urodzoną w 2011 roku córkę Stefanię oraz syna Teodora, który przyszedł na świat w 2014 roku.

W styczniu pojawiła się zaskakująca informacja, że Anna i Marcel postanowili się rozstać. Mężczyzna miał wyprowadzić się, jednak aktorka odmówiła komentarza w tej sprawie. Wydaje się jednak, że plotki okazały się nieprawdą. Sądząc po pojawiających się w sieci zdjęciach, Mucha i Sora nie tylko dalej się spotykają, ale także szykują tajemniczy projekt.

ZOBACZ: Anna Mucha rezygnuje z nagich zdjęć?

EN_01358850_0285
fot. VIPHOTO/East News

Tajemnicze zdjęcie nóg Anny Muchy

Na premierze „Kogla Mogla 3” w warszawskich Złotych Tarasach Anna Mucha pojawiła się z Marcelem Sorą i z uśmiechem na twarzy pozowała na ściance. Paparazzi przyłapali też parę na wspólnych zakupach w centrum handlowym. Wydaje się więc, że plotki o ich rozstaniu były przesadzone. Co więcej, na profilu Muchy na Instagramie pojawiło się to samo tajemnicze zdjęcie przedstawiające nogi aktorki w krwisto czerwonych szpilkach. Krótki opis „Już niebawem...kocham moją pracę” zapowiada prawdopodobnie nowy wspólny projekt partnerów, ponieważ identyczna fotografia opublikowana została przez Sorę z opisem „Coming soon”.

Fani nie tylko komplementują nogi Muchy, ale też spekulują na temat zapowiadanego projektu. Być może niebawem zobaczymy Annę w filmie wyprodukowanym przez Marcela.

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha była gotowa pozwać Kubę Wojewódzkiego

Nogi Anny Muchy
fot. Instagram:@taannamucha

RadioZET.pl/MF