Zamknij

Anna Mucha jest w ciąży? Aktorka dodała wymowne zdjęcie, a fani gratulują

Sylwia Wamej
06.09.2019 14:58
Anna Mucha
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anna Mucha lubi prowokować zdjęciami na Instagramie. Tym razem aktorka dodała fotografię, na której trzyma rękę na brzuchu. Fani zastanawiają się, czy aktorka jest w ciąży. Inni obstawiają ciążę bohaterki granej przez Annę Muchę w "M jak miłość".

Anna Mucha jest w ciąży? Gwiazda dodała wymowne zdjęcie

Anna Mucha uwielbia prowokować swoich fanów. Gwiazda "M jak miłość" dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę swoich wielbicieli i ich rozgrzać. Niedawno opublikowała bardzo wymowne zdjęcie z ręką na brzuchu. Fotografii towarzyszy tajemniczy opis "więcej na razie nie mogę zdradzić". Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji fanów odnośnie ciąży aktorki. Pojawiły się również komentarze, że w błogosławionym stanie jest bohaterka grana przez Annę Muchę w "M jak miłość" - Magda.

"Oby to była ciąża Magdy, czekam na to z niecierpliwością", "obstawiam ciążę Magdę Z Emki", "ta mina mówi Matko Święto, jestem w ciąży", ciąża, ręka na brzuszku" - pisali fani. Póki co Anna Mucha nie odniosła się do komentarzy fanów, jednak niewykluczone, że chodzi właśnie o ciążę serialowej Magdy.

Anna Mucha prywatnie jest mamą dwójki dzieci

Prywatnie Anna Mucha jest mamą dwójki dzieci: córeczki Stefanii i syna Teodora. Aktorka niechętnie opowiada o wywiadach o swojej rodzinie. Nie opowiada w rozmowach z mediami, że macierzyństwo to tylko i wyłącznie bajka."Skłamałabym, gdybym powiedziała: "Ojej, jak jest wspaniale" - powiedziała Anna Mucha w magazynie "Viva!" w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW