Zamknij

Anna Mucha ma nowego chłopaka? Podobno to aktor "M jak miłość"

04.06.2020 16:15
Anna Mucha ma nowego chłopaka? Podobno to aktor "M jak miłość"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Mucha znów jest zakochana? Od kilku tygodni plotkowano o tym, że serce aktorki znów jest zajęte. Jak donosi Pudelek.pl Anna Mucha spotyka się z aktorem - Jakubem Wonsem. Ponoć Ania i Jakub znają się od dawna.

Anna Mucha znów zakochana? Ponoć aktorka spotyka się z aktorem "M jak miłość"

Anna Mucha znów jest szczęśliwa w życiu prywatnym? Jeszcze do niedawna plotkowano, że gwiazda "M jak miłość" znów spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Byłych zakochanych można zobaczyć c prawda na wspólnych zdjęciach na Instagramie, jednak łączy ich przyjaźń. Niedawno fotoreporterzy przyłapali Annę Muchę z tajemniczym mężczyzną, który towarzyszył jej na spacerze. O tym, że między nimi jest coś więcej, świadczyć miały czułe gesty, których nowy partner nie szczędził gwieździe "M jak miłość".

Jak donosi Pudelek.pl. Anna Mucha spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem, którego poznała podczas prób do spektaklu "Letni Dzień". "Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu "Letni Dzień", z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz" - czytamy na Pudelku.

Jakub Wons: Kim jest 38-letni towarzysz Anny Muchy?

Jakub Wons tak jak Anna Mucha, również związany jest ze środowiskiem aktorskim. Widzowie mogą go kojarzyć z ról w takich serialach, jak m.in. "Ojciec Mateusz", "Na sygnale", "Barwy szczęścia" i "M jak miłość". Anna Mucha i Jakub Wons mieli też wspólną scenę w jednym z odcinków "M jak miłość". Wons wcielił się wtedy w postać pirata drogowego - Stefana Peszko, który zajechał drogę serialowej Magdzie, a następnie zaczął jej grozić. Jakub Wons prywatnie związany był z Hanną Konarowską, z którą ma córkę Zosię.

Posłuchaj podcastu

Radio Zet/ Pudelek.pl