Zamknij

Anna Mucha ma nowego partnera? "Spotyka się z kimś"

Sylwia Wamej
27.04.2020 14:05
Anna Mucha
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha jest zakochana? Jak donosi magazyn "Flesz" gwiazda "M jak miłość" spotyka się z warszawskim biznesmenem. Nowy adorator aktorki chce pozostać jednak anonimowy.

Anna Mucha jest zakochana? Z kim spotyka się gwiazda "M jak miłość"?

Anna Mucha zakochana? Jeszcze do niedawna mówiło się o jej powrocie do Kuby Wojewódzkiego. Wygląda jednak na to, że byli zakochani, dziś po prostu się przyjaźnią. Jak donosi magazyn "Flesz" gwiazda "M jak miłość" spotyka się z pewnym warszawskim biznesmenem. Adorator pięknej aktorki nie chce jednak stać się osobą publiczną.

"Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy" - zdradza w rozmowie z "Fleszem" osoba z otoczenia Anny Muchy. Być może niedługo sama zainteresowana zdradzi coś więcej na temat jej wybranka. Póki co w mediach społecznościowych aktorki próżno szukać jakichkolwiek zdjęć z nowym partnerem.

Anna Mucha: Z kim była związana?

Anna Mucha przez dziesięć lat związana była z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci: Stefanię i Teodora. Wcześniej Anna Mucha spotykała się z m.in. Kubą Wojewódzkim. Ich związek elektryzował polskie media. Fani cały czas myśleli, że Ania i Kuba ponownie będą razem, jednak wygląda na to, że ich relacja jest już definitywnie skończona.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Flesz/ SW