Zamknij

Anna Mucha ma różowe włosy. Fani porównują: "Jak Lady Gaga" [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
21.04.2020 13:41
Anna Mucha
fot. Instagram/@taannamucha

Anna Mucha nie narzeka na nudę w trakcie domowej kwarantanny. Aktorka pochwaliła się nietypową stylizacją, którą przygotowała dla niej pomysłowa córka. Gwiazda ma różowe włosy i koronę.

Anna Mucha spędza czas epidemii w swoim domu. Aktorka utraciła obecnie większość możliwości zawodowych - nie może pracować na planie seriali oraz programów telewizyjnych. Szczęśliwie nawet w czasie pandemii może pełnić rolę jurorki programu "Dance dance dance". Wolne dni poświęca przede wszystkim swoim dzieciom: 9-letniej Stefanii i 6-letniemu Teodorowi. W mediach społecznościowych dzieli się przemyśleniami na temat kwarantanny oraz efektami codziennych zabaw.

Ostatnio Anna Mucha zaskoczyła swoich obserwatorów nietypową stylizacją. Okazuje się, że za wygląd gwiazdy odpowiada jej córka. Stefania przyzdobiła mamę m.in. różową peruką.

Anna Mucha z różowymi włosami. Fani zaskoczeni

- Moja córka zrobiła mi make up i stylizację. Wygląda na to że jestem gotowa do sobotniego finału "Dane dance dance". A wy co myślicie? - napisała w opisie Anna Mucha.

Internautom bardzo spodobała się stylizacja aktorki. Finał "Dance dance dance" odbędzie się mimo epidemii w Polsce, jednak będzie zorganizowany na nowych zasadach, aby zadbać o jak największe bezpieczeństwo. Jurorzy połączą się z uczestnikami online. Fanom Anny Muchy faktycznie spodobał się pomysł, by ta podczas finałowego odcinka pojawiła się z różowymi włosami.

- Szał!!!

- Stylista z programu niech się uczy od Pani córki.

- Bardzo mi się podoba. Dużo lepiej córcia Cię wystylizowała, niż stylistka do sobotniego odcinka.

- Przy obecnej sytuacji zrezygnowałbym z korony.

- Wyglądasz jak Lady Gaga! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh