Zamknij

Anna Mucha miała wypadek. Gwiazda "M jak Miłość" ma kłopoty z poruszaniem [FOTO]

15.10.2020 07:48
Anna Mucha miała wypadek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Fani Anny Muchy zadrżeli, gdy zobaczyli zdjęcie opublikowane przez aktorkę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda "M jak Miłość" poinformowała, że miała nieszczęśliwy wypadek. Obecnie ma spore kłopoty z poruszaniem się. Co przytrafiło się Ani?

Anna Mucha od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i dużą sympatią widzów. Znana z bezpośredniości i odważnego wizerunku gwiazda na swoim koncie ma wiele różnorodnych ról filmowych i serialowych. Zagrała w takich hitach jak "Lista Schindlera" czy "Młode wilki 1/2", na swoim koncie ma kreację Kini w "Pitbullu" Patryka Vegi, mogliśmy zobaczyć ją w trzeciej części komediowej serii "Kogel-model", zagra także w kontynuacji. Bez wątpienia jednak ogromną popularność przyniosła jej rola Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym występuje od 2003 roku. W 2020 otrzymała także angaż jako Karolina i możemy podziwiać ją w serialu "W rytmie serca".

Ania zyskała sympatię widzów nie tylko dzięki aktorskiemu talentowi, ale także otwartości i pewnej dozie drapieżności. Doskonale widać to w mediach społecznościowych aktorki, która lubi zaskakiwać, a także nie wstydzi się swojego ciała. Urodą i świetną figurą aktorki zachwyca się wiele fanów, a ta daje im powody do radości, publikując w sieci często odważne, rozbierane zdjęcia. Mogliśmy już oglądać zdjęcia Anny Muchy topless, podziwiać zgrabne uda aktorki oraz wiele innych odważnych stylizacji. Jednak najnowsza aktywność gwiazdy na Instagramie, zamiast zachwycić, zmartwiła jej wielbicieli. Okazuje się, że gwiazda "M jak Miłość" uległa wypadkowi.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha bierze ślub? Zaskakujące doniesienia tabloidu

Anna Mucha miała wypadek. Aktorka pokazała zdjęcie obrażeń

Na Instastory Anny Muchy pojawił się materiał, który z pewnością zaniepokoił fanów aktorki. 40-latka opublikowała dwa zdjęcia, na jednym z nich widzimy zabandażowaną stopę Ani, na drugim kule, które pomagają jej w poruszaniu się.

- Gdyby kózka... - z poczuciem humoru podpisała fotografię Mucha. 

Okazuje się, że gwiazda uległa wypadkowi, najprawdopodobniej podczas jazdy na deskorolce, którą widzimy na jednym ze zdjęć. Potwierdza to także fragment rozmowy opublikowany na Instastory Ani.

- Deski z kółkami to jednak nie są deski teatralne - stwierdza rozmówca.

- W punkt! - krótko komentuje Mucha.

Miejmy nadzieję, że kontuzja nie jest poważna i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.