Zamknij

Anna Mucha na kwarantannie. Pokazała filmik z synem: "Ja chcę do pracy" [WIDEO]

Sylwia Wamej
27.03.2020 13:51
Anna Mucha
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha pokazała, jak spędza czas w domu na kwarantannie. Aktorka opublikowała zabawny filmik, na którym bawi się z synem. Gwiazda jasno daje do zrozumienia, że chce wrócić już do pracy.

Anna Mucha opublikowała zabawne wideo ze swoim synem

Anna Mucha opublikowała zabawne wideo, na którym pokazała, jak spędza przymusowy czas w domu. Gwiazda na filmiku bawi się z synem, jednak w żartobliwym tonie wykrzykuje, że chciałaby już wrócić do pracy.

"Mówili dwa tygodnie. Posiedzisz w domu, odpoczniesz bez pracy. Mówili dwa tygodnie spokoju, świętego spokoju. Dwa tygodnie z dziećmi wreszcie. Dwa tygodnie, ja chcę do pracy! Ja chcę do pracy!" - krzyczy Anna Mucha na nagraniu.

Anna Mucha: Przerwane zdjęcia do "Dance Dance Dance" oraz "M jak miłość"

Anna Mucha będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, bo na razie nic nie wskazuje na to, żeby Polacy mogli wrócić do pracy. W związku z pandemią koronawirusa zawieszone zostały nagrania do programu "Dance Dance Dance", w którym aktorka jest jurorką. Przerwane są również zdjęcia do "M jak miłość".

Anna Mucha jest mamą 6-letniego synka Teodora oraz 9-letniej córeczki Stefanii. Dzieci aktorki są owocem związku z Marcelem Sorą. Para po 10 latach rozstała się w 2019 roku.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW