Zamknij

Anna Mucha na zdjęciach sprzed 30 lat. Tak zaczynała filmową karierę [FOTO]

Maciej Friedrich
07.05.2020 19:23
Anna Mucha na zdjęciach sprzed 30 lat. Tak zaczynała filmową karierę [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która przygodę z filmem rozpoczęła 30 lat temu. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z planu pierwszego filmu, w jakim zagrała. Jak wyglądała Ania jako mała dziewczynka?

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd krajowego show-biznesu. Aktorka doskonale znana widzom między innymi z "M jak Miłość", na swoim koncie ma wiele kreacji, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Liście Schindlera", "Młodych wilkach 1/2" czy "Chłopaki nie płaczą". Ania znana jest także z ciętego języka, poczucia humoru oraz urody, która od lat zachwyca jej wielbicieli. Gwiazda nie wstydzi się swojego ciała, w sieci możemy podziwiać jej odważne, rozbierane zdjęcia.

Nie każdy fan Anny Muchy ma świadomość, że aktorka karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka. Na ekranie zadebiutowała w roku 1990, wcielając się w Sabinkę w produkcji "Korczak", której reżyserem jest jeden z kultowych polskich reżyserów, Andrzej Wajda. Z okazji trzydziestolecia filmu Ania postanowiła pochwalić się zdjęciem z planu pierwszeh produkcji, która pomogła jej zaistnieć w filmowej branży.

 Anna Mucha topless na spacerze. Rozebrała się na środku szosy? [FOTO]

Anna Mucha jako mała dziewczynka. Aktorka pokazała zdjęcia sprzed 30 lat

Na profilu Anny Muchy na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, która jest nie lada gratką dla fanów aktorki. Możemy bowiem podziwiać ją jako małą dziewczynkę na planie filmu "Korczak".

- Wczoraj minęło 30 lat od premiery filmu „Korczak” reż. Andrzej Wajda, w roli tytułowej Wojciech Pszoniak. 30 lat (i trochę) odkąd zmieniło się moje życie. Nie żyję przeszłością, nie wspominam, ale obiecałam Wam, ze z okazji 30-lecia trochę pogrzebię w swojej pamięci. A było to tak: na przesłuchanie (casting) do Wajdy miał jechać mój przyjaciel, ja miałam tylko towarzyszyć, popatrzeć cyt. „jak wygląda wielki świat od kulis”. Trochę przypadkiem wzięłam udział. Wygrałam rolę dziewczynki numer naście, jako tło, wypełnienie Domu Korczaka. Pamiętam, jak pierwszego dnia na planie Dziewczynka nr 1 dostała zadanie aktorskie, którego wykonania natychmiast odmówiła, popłakała się i zrezygnowała. Wtedy niewiele się zastanawiając, podeszłam do takiego poważnego pana, który był w centrum wszystkich wydarzeń, i sięgając za jego rękaw, powiedziałam: „jak ona nie chce, to ja mogę to zrobić?”. Pan powiedział charakterystycznym tonem: „no dziewczynko, to zagraj mi to!”, a później spytał, jak się nazywam: „Ania Mucha proszę Pana” i tak zostałam "Muszką" - czytamy.

Jak widać, Ania od najmłodszych lat była przebojowa.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Korczaka"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl