Zamknij

Anna Mucha na zdjęciu w zaawansowanej ciąży. Kasia Cichopek pospieszyła z gratulacjami [FOTO]

29.11.2021 15:37
Anna Mucha
fot. Mateusz Jagielski/East News

Anna Mucha przypomniała zdjęcie z ciążowej sesji, gdy oczekiwała narodzin córki Stefanii. W listopadzie dziewczynka skończyła dziesięć lat. Dumna z tego faktu Anna Mucha złożyła jej życzenia na Instagramie. 

Anna Mucha od kilku lat jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą gwiazda "M jak miłość" doczekała się córki Stefanii, która przyszła na świat w 2011 roku, oraz urodzonego trzy lata później syna Teodora. Do dzisiaj aktorka pilnie strzeże wizerunku swoich pociech i nie publikuje ich zdjęć w mediach społecznościowych. Mucha lubi jednak poruszać temat macierzyństwa w wywiadach i postach, chętnie też wspomina czasy obu ciąż, za każdym razem wracając do pamiętnej sesji zrealizowanej dla magazynu "Viva!".

Pamiętam, że wtedy tytuł tej okładki "Viva!" krzyczał: Jaką będzie mamą? Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że te dwie istoty uczynią mnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! I że będę kochać najmocniej. I że to cud i magia! Sens i przywilej! Obowiązki i obawy, ale przede wszystkim ogrom miłości... mimo wszystko - wspominała po latach Mucha.  

Anna Mucha w ciąży na zdjęciu z sesji. Córka aktorki kończy 10 lat 

Dokładnie dziesięć lat temu Anna Mucha i Marcel Sora powitali na świecie swoją córkę. Aktorka nie omieszkała przekazać radosnej informacji o urodzinach Stefanii swoim obserwatorom na Instagramie. Z tej okazji opublikowała post z życzeniami, dołączając archiwalną fotografię z sesji ciążowej.

10 lat temu... Gdzieś mniej więcej w tym czasie przyszła na świat Ona i wszystko zmieniła. Córeczko! Dziękuje, że jesteś, dziękuję, że wybrałaś sobie mnie na Mamę. Mam najwspanialszą Córkę na świecie. A dziś - świętujemy! - napisała. 

Pod zdjęciem Anny Muchy eksponującej nagi brzuszek pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla 10-leniej jubilatki. Nie zabrakło też reakcji sławnych "cioć" Stefanii, w tym Mai Bohosiewicz i Katarzyny Cichopek. Ta druga napisała: Gratulacje! Wszystkiego najlepszego!. 

Przypomnijcie sobie, jak Anna Mucha wyglądała w ciąży. 

Kasia Cichopek zareagowała na wpis Barbary Kurdej-Szatan. "Kolejna do zwolnienia z TVP"