Zamknij

Anna Mucha narzeka na zarobki? "Jest bardzo źle"

18.08.2020 18:22
Anna Mucha o zarobkach artystów
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha nie może narzekać na zarobki nawet w dobie pandemii koronawirusa. Martwi się jednak o innych artystów, których wirus pozbawił pracy. Aktorka zwróciła uwagę na trudną sytuację swoich bliskich przyjaciół z branży.

Anna Mucha jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aktorek obecnego pokolenia w Polsce. Doskonale znana widzom jako Magda z "M jak Miłość", na swoim koncie ma o wiele więcej aktorskich kreacji Wystąpiła między innymi  w "Młodych Wilkach" czy "Pitbull. Nowe porządki", stała się także gwiazdą odświeżonej wersji kultowej serii komedii "Kogel-Mogel". Od 2020 roku pojawi się także na ekranach jako Karolina w serialu "W rytmie serca", gdzie występuje u boku między innymi Barbary Kuredej-Szatan i Piotra Fronczewskiego.

Ania zyskała popularność między innymi dzięki bardzo szczerym, często kontrowersyjnym wypowiedziom. Aktorka nie boi się mocnych słów, chętnie też eksponuje ciało w mediach społecznościowych, publikując między innymi rozbierane zdjęcia. Jednak nie tylko kontrowersje są domeną Muchy, gwiazda często zabiera zdanie w kwestiach społecznych. Tak było między innymi w przypadku wysadzenia zabytkowego mostu przez producentów "Mission Impossible". Teraz postanowiła skomentować sytuację w branży artystycznej w dobie pandemii. Jak radzi sobie Anna Mucha?

Anna Mucha o zarobkach w dobie pandemii koronawirusa

Anna Mucha w rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznała, że sama nie padła ofiarą trudnej sytuacji artystów związanej z pandemią koronawirusa, ale wielu jej znajomych z branży boryka się ze sporymi problemami. Ania nie ukrywa, że sytuacja jest poważna.

- Jest bardzo źle. Ja nie mogę narzekać, bo nie mówię o sobie. Jestem szczęśliwa, bo ja jestem na planie fabuły, co jest radością samą w sobie. Jestem na planie serialu, co też jest radością samą w sobie, więc ja pracę mam (...) Moi bliscy, moi koledzy techniczni, moi koledzy aktorzy i nie tylko, to są ludzie, którzy często od 15 marca nie przepracowali ani jednego dnia i nie wiedzą, jak będzie wyglądać ich życie w przyszłości. Bardzo liczymy na to, że we wrześniu będziemy mogli dla was grać w pełnym zakresie, ale jak będzie, to czas to pokaże - zdradza Mucha.

Nie jest tajemnicą, że branża artystyczna ucierpiała mocno w dobie pandemii.