Zamknij

Anna Mucha nie będzie myć naczyń w święta. Ma sposób. "No i kto jest perfekcyjną panią domu?"

Judyta Wanicka
24.12.2019 13:22
Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha wymyśliła sposób, by nie tracić czasu na mycie brudnych naczyń w święta. Gwiazda "M jak miłość" okazała się sprytniejsza od "perfekcyjnej" Małgorzaty Rozenek. Swoim patentem z dumą pochwaliła się na Instastory.

Anna Mucha przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Nie jest jednak perfekcyjną panią domu, która za punkt honoru stawia sobie robić wszystko samodzielnie. Dlatego, gdy tylko może, korzysta z udogodnień. Gwiazda "M jak miłość", jak większość z nas, nie znosi zmywać naczyń po świątecznych posiłkach. W tym roku jednak sprytnie ominęła ten przykry obowiązek. Swoim patentem na miarę "perfekcyjnej" Małgorzaty Rozenek pochwaliła się na Instastory. 

Anna Mucha zdradza, jak uniknąć zmywania w święta

Gwiazda "M jak miłość" nagrała obszerną relację, w której podpowiedziała, jak pozbyć się stosu brudnych naczyń po świętach. Wygląda na to, że gwiazda ograniczy się jedynie do przetarcia  talerzy szmatką, bo całą "brudną robotę" zrobi za nią serwis. Anna Mucha postanowiła skorzystać w tym roku z wypożyczalni zastawy.

Zdradzę Wam swój patent na wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać - mówiła na Instastory. 

Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No i kto jest perfekcyjną panią domu? - powiedziała dumna z siebie gwiazda. 

Anna Mucha będzie składować brudną zastawę w pojemniku. W trakcie świąt firma odbierze ją i wymieni na czyste naczynia. Niestety aktorka nie zdradziła, ile kosztuje taki luksus. 

Zagłosuj

Jak oceniasz pomysł Anny Muchy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw