Zamknij

Anna Mucha nie do poznania. Aktorka z burzą loków i kolczykiem w nosie [FOTO]

27.01.2021 17:33
Anna Mucha
fot. Viphoto/East News

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej. Z burzą loków, kolczykiem w nosie i wyzywającym stroju jest nie do poznania. Taki wizerunek to oczywiście kreacja do najnowszego filmu Patryka Vegi.

Anna Mucha nie do poznania. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w dość kontrowersyjnym wizerunku. Burza loków, mocny makijaż, kolczyk w nosie i wyzywające wdzianko to oczywiście kreacja na potrzeby nowego filmu Patryka Vegi - "Miłość, seks i pandemia".

Zobacz też: Anna Mucha pokazała zdjęcie topless z plaży. Wspomina czasy sprzed koronawirusa [FOTO]

Anna Mucha nie do poznania. Aktorka z burzą loków i kolczykiem w nosie [FOTO]

"No a ta Pani jeńców nie bierze, to moja najnowsza rola w filmie @patryk_vega_official Ale żeby nie było, ze jest ostra laska bez serca przekażemy coś na @fundacjawosp. Rzecz od serca  szczegóły już niedługo. A teraz proszę polubcie zdjęcie, bo mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje" - zażartowała Anna Mucha.

Na nowy, ostry wizerunek aktorki fani zareagowali dość pozytywnie. Padło sporo porównań do Natalii Kukulskiej i Ramony Rey. "Wyglądasz jak Natalia Kukulska"m "Byłem przekonany w pierwszym momencie, że to Ramona Rey", "pierwsze wrażenie Kukulska, pięknie", "początkowo Kukulska" - komentowali fani.

Najnowszy film Patryka Vegi nosi nazwę "Miłość, seks & pandemia". W najnowszym obrazie kontrowersyjnego reżysera zobaczymy m.in. Annę Muchę, Małgorzatę Rozenek i Zofię Zborowską.

RadioZet.pl