Zamknij

Anna Mucha oburzona spacerami sąsiadów podczas epidemii. Pokazała szokujące zdjęcie

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 11:56
Anna Mucha
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Mucha spędza czas izolacji w domowym zaciszu. Gwiazda słucha się zaleceń rządu i nie wychodzi bez potrzeby na zewnątrz. Nie wszyscy jednak poważnie traktują zagrożenie koronawirusem.

Anna Mucha wściekła na sąsiadów

Anna Mucha, podobnie jak większość, spędza kolejne tygodnie w zamknięciu. Gwiazda promuje akcję #zostańwdomu, słucha zaleceń rządu i nie wychodzi, gdy nie jest to absolutnie niezbędne. Z chorobą COVID-19 walczy w Polsce coraz więcej osób i wszystko wskazuje na to, że szczyt epidemii wciąż jest przed nami. Na ten moment w kraju odnotowano 5000 potwierdzonych zarażeń koronawirusem, z czego 136 zakończyło się śmiercią.

Nie wszyscy jednak dostrzegają zagrożenie. Choć wiadomo, że koronawirus jest groźniejszy od sezonowej grypy, część Polaków wciąż nie stosuje się do ograniczeń i wychodzi z domu na spacery, nie zachowując obowiązkowych 2 metrów odległości od drugiej osoby. Anna Mucha opublikowała oburzające zdjęcie z jednej z warszawskich dzielnic.

Anna Mucha pokazała oburzające zdjęcie

Anna Mucha pokazała, jak w obliczu koronawirusa zachowują się jej sąsiedzi. Zdjęcie faktycznie oburza.

- Zdjęcie sprzed chwilę. Ursynów... Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu. Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu! - napisała na InstaStories aktorka.

Wcześniej podobne, szokujące zdjęcie pokazała Dorota Gardias. Dziennikarka i pogodynka nie mogła uwierzyć, gdy w pierwszych ciepłych dniach na wilanowskich chodnikach pojawiły się tłumy.

Anna Mucha
fot. Instagram/@taannamucha

RadioZET.pl/PCh