Zamknij

Anna Mucha odważnie odsłoniła biust w koronkowej bieliźnie. "Mięciutkie, zmysłowe" [FOTO]

24.11.2020 16:56
Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha po raz kolejny pokazała, że nie wstydzi się swoich wdzięków. W sieci opublikowała zdjęcia, na których odważnie eksponuje biust w zmysłowej bieliźnie. Zdjęcia zachwyciły fanów zarówno pięknej bielizny, jak i ciała modelki.

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która karierę rozpoczęła jako zaledwie 9-letnia dziewczynka w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak". Debiut w filmie tak znanego reżysera dobrze rokował i rzeczywiście, z roku na rok o Ani było coraz głośniej. W 1993 wystąpiła w obsypanej nagrodami "Liście Schindlera", dwa lata później w głośnej "Pannie nikt", w 1997 mogliśmy oglądać ją w świetnie przyjętych "Młodych wilkach 1/2". Bez wątpienia jednak największą popularność przyniosła jej serialowa kreacja Magdy w "M jak Miłość", gdzie gra już od 17 lat. W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w "Marii Matejko" oraz serialu "W rytmie serca".

Zdaniem wielu fanów Anna Mucha jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej seksownych polskich aktorek. Nie ulega wątpliwości, że urody i znakomitej figury może pozazdrościć jej wiele koleżanek, a sama Ania ma świadomość swojego ciała i nie wstydzi się go pokazywać. Gwiazda przyzwyczaiła wielbicieli do odważnych zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Mogliśmy już oglądać Muchę topless czy odważnie kuszącą dekoltem. Teraz aktorka po raz kolejny postanowiła pochwalić się odważnym zdjęciem, efektem sesji promującej markę bielizny, podczas której odważnie odsłoniła biust.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha w żałobie. Straciła ukochanego pupila. "Rozpadam się" [FOTO]

Anna Mucha w koronkowej bieliźnie. Gwiazda "M jak Miłość" odważnie odsłoniła biust

Na profilu Anny Muchy pojawiło się kolejne sesje w zmysłowej bieliźnie. Aktorka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej dla jednej z popularnych marek. Fotografię, na której odważnie odsłoniła biust, podpisała poetycką sentencją, nawiązującą do wcześniej zamieszczonego zdjęcia w gorsecie

- A czasem jesteśmy mięciutkie, zmysłowe, subtelne i to tez jest nasza siła - czytamy.

Fanom Ani nigdy dość doskonale wykonanych i niezwykle seksownych zdjęć gwiazdy. Pod najnowszym postem gwiazdy zaroiło się od pozytywnych komentarzy zachwyconych wielbicieli.

- Jak zwykle piękna.

- Cudowna kobieta.

- Fantastycznie wyglądasz Kochana - czytamy.

Podobają wam się odważne zdjęcia Anny Muchy?