Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie

07.05.2019 12:38

Anna Mucha lubi pokazywać na Instagramie swoje ciało. Tym razem gwiazda opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza.

Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Odważne zdjęcie Anny Muchy 

Anna Mucha to gwiazda, która lubi prowokować. W mediach społecznościowych chętnie chwali się swoimi wdziękami, publikując prowokacyjne, półnagie zdjęcia. Nagość nie jest dla niej tematem tabu i dlatego nie ma problemu, żeby pokazać się swoim obserwatorom w wersji sauté.

Ostatnio podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem, na którym pozuje bez biustonosza. Widzimy na nim aktorkę w wersji bez makijażu, tuż po wyjściu z wody. Mucha najwyraźniej uznała, że zdjęcie gołych piersi to za dużo, jak na Instagrama. Dlatego na wysokości sutków umieściła napis: „ten napis chciał tu być”.

Zdjęcie Anny Muchy podzieliło fanów

Post aktorki rozpalił do czerwoności fanów, którzy pisali: „rozpala wyobraźnię. Jednak to prawda, że kobieta jak wino”, „zdecydowanie lepiej byłoby bez napisu”. Znaleźli się jednak tacy, którzy uważają, że gwiazda przesadza z pokazywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. „Nie rozumiem, po co wstawiasz takie zdjęcia?” – zapytała jedna z fanek.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi