Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie

07.05.2019 12:38

Anna Mucha lubi pokazywać na Instagramie swoje ciało. Tym razem gwiazda opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza.

Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Odważne zdjęcie Anny Muchy 

Anna Mucha to gwiazda, która lubi prowokować. W mediach społecznościowych chętnie chwali się swoimi wdziękami, publikując prowokacyjne, półnagie zdjęcia. Nagość nie jest dla niej tematem tabu i dlatego nie ma problemu, żeby pokazać się swoim obserwatorom w wersji sauté.

Ostatnio podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem, na którym pozuje bez biustonosza. Widzimy na nim Annę Muchę w wersji bez makijażu, tuż po wyjściu z wody. Mucha najwyraźniej uznała, że zdjęcie gołych piersi to za dużo, jak na Instagrama. Dlatego na wysokości sutków umieściła napis: „ten napis chciał tu być”.

Zdjęcie Anny Muchy podzieliło fanów

Post aktorki rozpalił do czerwoności fanów, którzy pisali: „rozpala wyobraźnię. Jednak to prawda, że kobieta jak wino”, „zdecydowanie lepiej byłoby bez napisu”. Znaleźli się jednak tacy, którzy uważają, że gwiazda przesadza z pokazywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. „Nie rozumiem, po co wstawiasz takie zdjęcia?” – zapytała jedna z fanek.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi