Zamknij

Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie

Sylwia Wamej
07.05.2019 12:38
Anna Mucha pokazała biust. Odważne zdjęcie na Instagramie
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha lubi pokazywać na Instagramie swoje ciało. Tym razem gwiazda opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza.

Odważne zdjęcie Anny Muchy 

Anna Mucha to gwiazda, która lubi prowokować. W mediach społecznościowych chętnie chwali się swoimi wdziękami, publikując prowokacyjne, półnagie zdjęcia. Nagość nie jest dla niej tematem tabu i dlatego nie ma problemu, żeby pokazać się swoim obserwatorom w wersji sauté.

Ostatnio podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem, na którym pozuje bez biustonosza. Widzimy na nim Annę Muchę w wersji bez makijażu, tuż po wyjściu z wody. Mucha najwyraźniej uznała, że zdjęcie gołych piersi to za dużo, jak na Instagrama. Dlatego na wysokości sutków umieściła napis: „ten napis chciał tu być”.

Zdjęcie Anny Muchy podzieliło fanów

Post aktorki rozpalił do czerwoności fanów, którzy pisali: „rozpala wyobraźnię. Jednak to prawda, że kobieta jak wino”, „zdecydowanie lepiej byłoby bez napisu”. Znaleźli się jednak tacy, którzy uważają, że gwiazda przesadza z pokazywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. „Nie rozumiem, po co wstawiasz takie zdjęcia?” – zapytała jedna z fanek.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW