Zamknij

Anna Mucha śpiewa "Last Christmas" pokazując piersi. Zaliczyła wpadkę [WIDEO]

02.12.2020 09:55
Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha postanowiła uczcić początek grudnia filmem, na którym śpiewa słynne "Last Christmas". Na opublikowanym w sieci nagraniu wykonuje fragment hitu, jednocześnie odważnie eksponując piersi. Aktorka nie uniknęła jednak wpadki, na którą sama zareagowała.

Anna Mucha od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ciężko się dziwić, jest bardzo aktywna zawodowo, widzowie doskonale pamiętają ją zarówno z ról sprzed lat, jak i nowych produkcji. Debiutowała w 1990 roku w "Korczaku", by już trzy lata później wystąpić w głośnej i obsypanej nagrodami "Liście Schindlera" Stevena Spielberga. Zagrała w popularnych polskich produkcjach takich jak "Młode wilki 1/2", "Chłopaki nie płaczą" czy "Pitbull. Nowe porządki", w 2019 roku mogliśmy oglądać ją w "Kogel Mogel 3", a na 2012 zapowiedziano kolejną odsłonę komediowej serii z jej udziałem. Świetnie radzi sobie także w serialach, od 2003 roku wciela się w uwielbianą przez widzów Magdę w "M jak Miłość", w 2020 roku mogliśmy oglądać ją w produkcji "W rytmie serca".

Ania cieszy się ogromną sympatią także za sprawą poczucia humoru, otwartości oraz dobrego kontaktu z fanami. Nie jest także tajemnicą, że wiele osób zachwyconych jest urodą i imponującą figurą 40-letniej aktorki. Sama Mucha zdaje sobie sprawę ze swoich walorów i bez skrępowania chwali się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani aktorki często mają okazję podziwiać jej zdjęcia topless i fotografie, na których pozuje w kuszących strojach. Kolejna nadarzyła się 1 grudnia, kiedy to Ania postanowiła uczcić rozpoczęcie sezonu świątecznego.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha odważnie odsłoniła biust w koronkowej bieliźnie. "Mięciutkie, zmysłowe" [FOTO]

Anna Mucha kusi biustem śpiewając "Last Christmas". Polska aktorka zaliczyła wpadkę

Na profilu Anny Muchy na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym aktorka wykonuje jeden z największych światowych hitów związanych ze świętami. Mowa oczywiście o "Last Christmas" grupy Wham!, przeboju, który od lat towarzyszy nam w świątecznych przygotowaniach.

- Już jest! Pierwszy dzień grudnia! Czas odpalić petardę - napisała gwiazda.

Ania postanowiła podgrzać grudniową atmosferę, śpiewając fragment piosenki w czerwonym staniku mocno eksponującym biust. Nie ustrzegła się jednak wpadki, myląc tytułowe słowa utworu. Sama była niezwykle rozbawioną pomyłką, a jej śmiech zauroczył internautów równie mocno, co wykonanie i odważny strój.

- Pękam ze śmiechu. Jesteś najlepsza.

- Kusisz. I ten śmiech bombowy.

- Śmiech zabójczy. Cudnie - czytamy w komentarzach.

Jak widać, Ania nawet pomyłką potrafi rozkochać w sobie wielbicieli.

ZOBACZ TAKŻE: „Last Christmas” Wham ma już 35 lat. 8 ciekawostek o świątecznym hicie wszech czasów