Zamknij

Anna Mucha pokazała partnera, który ma na sobie jej ubrania. "Przyszedł i zabrał"

13.05.2021 14:53
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha często publikuje w mediach społecznościowych w różnorodnych stylizacjach. Tym razem postanowiła pokazać partnera, który założył jej ubranie.

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która równie dobrze co w aktorstwie, sprawdza się w roli tzw. "osobowości medialnej". Wiele osób twierdzi nawet, że lepiej, bowiem choć gwiazda zagrała w szeregu produkcji, to popularność przyniosły jej seriale. Widzowie doskonale znają ją między innymi jako Monikę z "Prosto w serce" czy dosyć świeżym dziele "Komisarz Mama". Jednak bez wątpienia sławę Mucha zawdzięcza roli w "M jak Miłość", gdzie od 2003 roku wciela się w postać Magdy. W 2009 zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami", a rok później została jurorką "You Can Dance".

Ania znana jest także z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 850 tysięcy użytkowników, którzy mają okazję obejrzeć między innymi odważne sesje Muchy. Aktorka często pokazuje się w bikini, bieliźnie, a nawet topless. Tym razem jednak postanowiła pokazać w swojej kreacji ukochanego Jakuba Wonsa.

Anna Mucha pokazała ukochanego w swoim ubraniu. Co założył Jakub Wons?

Anna Mucha za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się prezentem od jednej z firm, z którymi współpracuje. Było to batystowe kimono.

- Zobaczcie, jakie to jest piękne. Cudowne. To jest kimono batystowe. Jakaś nowość ich to jest. Boże, będę czuła się jak kwiat, jak motyl. Ja już nie jestem muchą, będę motylem. Ależ piękne - napisała aktorka.

Okazuje się jednak, że kimono postanowił przymierzyć Jakub Wons. Anna opublikowała na Instastory zdjęcie ukochanego w niecodziennym stroju i nie kryła rozbawienia.

- Szogun przyszedł i zabrał - zażartowała.

Miejmy nadzieję, że Jakub nie podkrada Ani ubrań codziennie.