Zamknij

Anna Mucha pokazała zdjęcie topless z plaży. Wspomina czasy sprzed koronawirusa [FOTO]

29.10.2020 16:26
Anna Mucha
fot. Viphoto/ East News

Anna Mucha opublikowała na Instagramie półnagie zdjęcie z plaży. Fotografia pochodzi oczywiście z czasów przed koronawirusem. Aktorka w najnowszym wpisie podkreśla, że jest bardzo zmęczona polską, niełatwą codziennością i najchętniej uciekłaby do ciepłego miejsca.

Anna Mucha pokazała na swoim profilu gorące, półnagie zdjęcie. Fotografia pochodzi z bezpiecznych czasów sprzed  koronawirusa. Gwiazda podkreśla, że jest już bardzo zmęczona polską codziennością, która w ostatnich dniach jest dość smutna, ze względu na m.in. protesty kobiet. Aktorka podkreśliła, że najchętniej miałaby ochotę wyjechać do dalekiego, egzotycznego miejsca.

Zobacz też:  Anna Mucha miała wypadek. Gwiazda "M jak Miłość" ma kłopoty z poruszaniem [FOTO]

Anna Mucha pokazała zdjęcie topless z plaży [FOTO]

"Sorry Siostry! wiem, ze są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością ... tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalnosci”, że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny!" - nawiązała Anna Mucha do świętowania 40. urodzin przez Kim Kardashian na egzotycznej wyspie.

W komentarzach wiele fanek podkreśliło, że również i one chciałyby wyjechać, aby odpocząć od codzienności. Nic dziwnego, w Polsce od tygodnia jest naprawdę gorąco. Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który mówi o tym, że przerwanie ciąży ze względu na ciężkie płody jest niezgodne z konstytucją.

Mnóstwo Polek i Polaków wyszło na ulice polskich miast, żeby zaprotestować. Od tygodnia trwają marsze i blokady miast. Anna Mucha również wzięła udział w protestach. "Córeczko! Jestem tu dla Ciebie ❤️I dla Ciebie Siostro! i dla siebie też" - pisała Anna Mucha.

RadioZet.pl