Zamknij

Anna Mucha pokazała się bez makijażu. Fani: „nareszcie widać oczy, nie rzęsy”

Sylwia Wamej
27.03.2019 12:56
Anna Mucha pokazała się w naturalnej odsłonie
fot. Adam Jankowski. Reporter/ East News

Anna Mucha chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Zazwyczaj widzimy aktorkę w pełnym makijażu i kobiecej stylizacji. Na jednym z najnowszych zdjęć aktorka zaprezentowała się w bardzo naturalnej odsłonie, bez make-upu i sztucznych rzęs.

Anna Mucha w naturalnej odsłonie, bez makijażu

Anna Mucha chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z planów filmowych i programów telewizyjnych. Aktorka lubi podkreślać swoją urodę kobiecymi stylizacjami i wyrazistym makijażem. Na jednym z ostatnich zdjęć zrezygnowała jednak z mocnego make-upu i doczepianych rzęs. Wrzuciła selfie przed wejściem na plan kolejnego odcinka programu „To był rok”, w którym gwiazdy wystylizowane zostają w stylu danej dekady. Aktorka w ostatnim wpisie przyznała, że dzięki programowi połknęła bakcyla vintage.

Anna Mucha pokazała się bez doczepianych rzęs

Jednak internauci zwrócili uwagę nie tyle na ubranie aktorki, ile na makijaż. Gwiazda na zdjęciu zapozowała w bardzo naturalnej odsłonie, bez podkreślonych oczu, ust i policzków. Naturalny wizerunek bardzo przypadł do gustu komentujących, którzy przyznali, że wreszcie widzą oczy, nie rzęsy, które aktorka lubiła doczepiać. „Aniu, nie potrzebujesz doczepianych rzęs, bez nich jesteś równie piękna” – napisała jedna z fanek. Rzeczywiście, w naturalnej odsłonie gwiazda prezentuje się świeżo i znacznie młodziej, a delikatne zmarszczki tylko dodają jej uroku.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW