Zamknij

Anna Mucha pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Zdradziła, czym jest dla niej macierzyństwo

Patrycja Chudolińska
27.05.2020 13:15
Anna Mucha
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Anna Mucha opublikowała nietypowe zdjęcie z okrągłym brzuchem. Fotografia została wykonana jakiś czas temu, gdy gwiazda "M jak miłość" była w ciąży.

Anna Mucha jest mamą dwójki dzieci: 9-letniej Stefanii oraz 6-letniego Teodora. Gwiazda stara się chronić prywatność swoich pociech, dlatego rzadko pokazuje je na zdjęciach w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki 2020 powróciła wspomnieniami do wyjątkowego okresu ciąży. Aktorka znana przede wszystkim z serialu "M jak miłość" opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje duży, ciążowy brzuszek.

- Pamiętam, że wtedy tytuł tej okładki "VIVA" krzyczał: Jaką będzie mamą? Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że te dwie istoty uczynią mnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! I że będę kochać najmocniej. I że to cud i magia! Sens i przywilej! Obowiązki i obawy, ale przede wszystkim ogrom miłości... mimo wszystko - napisała Anna Mucha w opisie pod fotografią.

Zobacz także: Anna Mucha nago na plaży. Fani rozbawieni widokiem jej biustu [FOTO]

Anna Mucha z ciążowymi krągłościami. Opowiedziała o macierzyństwie

Opublikowane zdjęcie zostało wykonane podczas jednej z ciążowych sesji kilka lat temu. Anna Mucha w opisie złożyła życzenia wszystkim mamom z okazji ich wyjątkowego święta.

- Wszystkim Mamom życzę spokoju, szczęścia, radości, spełnienia i działającego zamka w drzwiach od toalety - dodała żartobliwie.

Ojcem dzieci Anny Muchy jest Marcel Sora, z którym związała się w 2009 roku. Mężczyzna ma włoskie korzenie, a zawodowo zajmuje się produkcją filmów i seriali telewizyjnych.

RadioZET.pl/PCh