Zamknij

Anna Mucha pręży się na kajaku. Odsłoniła długie nogi [FOTO]

30.06.2020 14:59
Anna Mucha
fot. Instagram/@taannamucha

Anna Mucha regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, aby mieć stały kontakt z fanami. Tym razem zdjęcie aktorki pojawiło się na profilu Anny Korcz. Internauci są zachwyceni zgrabnymi nogami gwiazdy.

Anna Mucha dba o dobre relacje ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktorka znana z roli Magdy Chodakowskiej w serialu "M jak miłość" regularnie publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Często odsłania na nich zgrabną figurę - pozuje w stroju kąpielowym lub sukienkach podkreślających jej atuty. Tym razem gwiazda zachwyciła internautów długimi, zgrabnymi nogami. Mucha wybrała się na kajaki do "Zacisza" Anny Korcz.

- Kochani! W moim pięknym "Zaciszu" spotkać można nie lada gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha, ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!! - dodała w opisie pod zamieszczonym zdjęciem Anna Korcz.

Zobacz także: Anna Mucha nago na plaży. Fani rozbawieni widokiem jej biustu [FOTO]

Anna Mucha pływa w kajaku. Pokazała zgrabne nogi

Anna Mucha najwyraźniej potrzebowała chwili odpoczynku od miejskiego zgiełku. Aktorka opuściła Warszawę i postanowiła odwiedzić ośrodek "Zacisze" w Pomiechówku. Gwiazda "M jak miłość" seksownie zapozowała do zdjęcia na kajaku, uśmiechając się zalotnie do obiektywu. Uwagę internautów przykuły długie, smukłe nogi. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów.

- Anna Mucha jak zawsze piękna.

- Ładne zdjęcie.

- Uwielbiam Anię Muchę - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?