Zamknij

Anna Mucha przefarbowała włosy i jest teraz ciemną blondynką. Twarzowo? [FOTO]

21.10.2020 14:29
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha rozjaśniła kolor włosów. Gwiazda "M jak miłość" przeszła efektowną metamorfozę, w wyniku której na jej głowie pojawił się ciemny odcień blondu. Jak Anna Mucha wygląda w jaśniejszej fryzurze? 

Anna Mucha ma jaśniejszy kolor włosów. Aktorka znana z roli Madzi Marszałek w serialu "M jak miłość" zafundowała sobie efektowną zmianę odcienia. Na najnowszych zdjęciach widzimy, że Mucha ma włosy jaśniejsze o kilka tonów i bliżej jej teraz do blondu niż czekoladowego brązu, jaki miała do tej pory. Ponadto fryzurę Muchy zdobi jasne, prawie siwe pasemko. 

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, spotykająca się obecnie z Jakubem Wonsem, jakiś czas temu dostała rolę w serialu "W rymie serca". Wcieliła się tam w postać Karoliny Bednarskiej, właścicielki nielegalnego kasyna, która nieźle namieszała w życiu bohaterów. Specjalnie na potrzeby produkcji Mucha przefarbowała włosy na rudo. Aktorka ponownie zmieniła kolor przy okazji spektaklu "Przygody z ogrodnikiem", którego jest producentką. Niestety granie przy zmniejszonej publiczności naraziłoby Muchę na straty, dlatego aktorka i jej wspólnicy zdecydowali się przełożyć premierę. 

Anna Mucha rozważała przerwanie ciąży. Szczere wyznanie. "Tabletki leżały na mojej dłoni" 

Anna Mucha zmieniła kolor włosów 

Nowy, jaśniejszy odcień włosów Anny Muchy nie uszedł uwadze fanom. Ich zdaniem aktorka wygląda promiennie i młodo. Tylko nieliczni kręcili nosem, twierdząc, że gwiazda "M jak miłość" najlepiej prezentowała się w brązie. Zobaczcie, jak wygląda Anna Much w wersji blond. Waszym zdaniem służy jej taki odcień, czy powinna prędko wrócić do poprzedniego? 

anna mucha 3
fot. VIPHOTO/East News