Zamknij

Anna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę. Już nie przypomina Magdy z "M jak Miłość" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.01.2020 15:54
Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha dostała rolę w serialu "W rytmie serca" emitowanym w Polsacie. Aktorka poddała się totalnej metamorfozie i już w niczym nie przypomina Magdy z "M jak Miłość", którą gra od lat w Dwójce. 

Anna Mucha od lat wciela się w postać Magdy Marszałek w serialu "M jak miłość". Aktorka kilkukrotnie zmieniała wygląd w telenoweli, lecz nigdy nie była to tak spektakularna metamorfoza, jaką przeszła niedawno. Anna Mucha nie jest już brunetką jak w "Emce". Gwiazda dostała rolę w nowym serialu i na jej potrzeby totalnie zmieniła kolor włosów. Nieoczekiwanie została płomiennym rudzielcem!

Anna Mucha zagra w serialu "W rytmie serca"

Anna Mucha dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca" emitowanym na antenie Polsatu. Aktorka wcieli się w rolę Karoliny, która jest ruda i ma piegi. Specjalnie na potrzeby roli Anna Mucha poddała się fryzjerskiej metamorfozie. Aktorka pokazała się fanom w miedzianych włosach. 

Już oficjalnie. Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha (prawie), a wszystko to od nowego sezonu "W rytmie serca". Dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę! - zakomunikowała na Instagramie Anna Mucha. 

Anna Mucha przeszła spektakularną zmianę koloru. Część fanów jednak kręciła nosem, widząc piękną brunetkę w rudym odcieniu. Ale wielbiciele dobrze znanego wizerunku aktorki mogą spać spokojnie - gwiazda nie zmieniła koloru na stałe.

A ruda jestem dzięki @hair4youpl i mam piękną, naturalną perukę! - wyjaśniła Anna Mucha. 

Zagłosuj

Podoba ci się Anna Mucha w rudych włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw