Zamknij

Anna Mucha rezygnuje z nagich zdjęć?

Redakcja
05.02.2019 10:51
Anna Mucha rezygnuje z nagich zdjęć?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Fani, którzy mieli nadzieję, że zobaczą jeszcze Annę Muchę w rozbieranej sesji zdjęciowej, mogą poczuć zawód. Aktorka wyznała, że nie planuje powtarzania przygody z magazynami dla panów. Dlaczego?

Anna Mucha to popularna aktorka, prezenterka i celebrytka. Swoją filmową karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 10 lat w „Przeklętej Ameryce”. Na swoim koncie ma role między innymi w „Liście Schindlera”, „Młodych wilkach 1/2” oraz „Pitbull. Nowe porządki”. Wygrała emitowaną przez TVN w 2009 roku edycję „Tańca z gwiazdami”. Obecnie możemy oglądać ją w „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”, który pojawił się w kinach 25 stycznia.

Aktorka znana była także ze związku z Kubą Wojewódzkim. W latach 2003-2007 tworzyli jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje znani byli z kontrowersyjnych wypowiedzi i bardzo luźnego wizerunku. W 2009 roku Mucha wzięła udział w odważnej rozbieranej sesji dla magazynu „Playboy”, o której głośno było w mediach. Sama Anna stwierdziła nawet, że na tej sesji magazyn się skończył. Z pewnością wielu fanów ponownie zobaczyłoby ją w podobnym wydaniu. Aktorka jednak studzi emocje.

Anna Mucha
fot. Instgram:@taannamucha

Anna Mucha rezygnuje z rozbieranych sesji?

W wywiadzie dla „Faktu” Anna Mucha stwierdziła, że nie widzi sensu w ponownym udziale w rozbieranej sesji.

– Miałam to szczęście, że trafiłam na złote czasy tego magazynu. Wtedy to zrobiłam, bo tak chciałam. Teraz nie wiem, czy widziałabym sens.

– Myślę, że trafiłam na złote czasy „Playboya” i podtrzymuje to, co kiedyś powiedziałam odnośnie różnych sesji.

Wygląda więc na to, że nie zobaczymy Muchy ponownie w „Playboyu”. Na Instagramie aktorki pojawiły się jednak zdjęcia z urlopu, na których pozuje topless. Być może sama woli wybierać, kiedy i jak pokaże swoje ciało.

ZOBACZ: Anna Popek rozbierze się dla "Playboya"?

Anna Mucha topless
fot. Instagram:@taannamucha

RadioZET.pl/fakt.pl/MF