Zamknij

Anna Mucha skrytykowana za wizytę w teatrze."Co za egoizm, to świństwo nigdy się nie skończy"

06.07.2020 11:11
Anna Mucha skrytykowana za wizytę w teatrze."Co za egoizm, to świństwo nigdy się nie skończy"
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha wybrała się w miniony weekend do teatru. Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się selfie w maseczce z widowni. Fani jednak byli mocno podzieleni co do obecności Anny Muchy w teatrze. Internauci mają mieszane uczucia co teatralnych przedstawień w dobie koronawirusa.

Anna Mucha skrytykowana za selfie z teatru: "Co za egoizm"

Anna Mucha jest w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami, publikując kolejne zdjęcia na Instagramie. Tym razem gwiazda "M jak miłość" udokumentowała swoją wizytę w teatrze, do którego wybrała się w miniony weekend. Gwiazda nie ukrywa radości, że po dłuższej przerwie, związanej z pandemią koronawirusa, mogła w końcu zasiąść jako widz na widowni. Zdradziła, że sama nie może doczekać się powrotu do grania przedstawień.

"Wczoraj byłam w teatrze. Co prawda tym razem w charakterze widza, ale cóż to była za przyjemność, radość i emocje! I publiczność dopisała, było cudownie! I już się nie mogę doczekać, aż sama wrócę na deski i będę mogła Was bawić. Pamiętajcie, wracamy od września (mam nadzieję na 100%!) z "Pikantnymi" i "Przygodą z ogrodnikiem", a ja szykuję dla Was kolejne niespodzianki i sama nie mogę się już doczekać. Trzymajcie kciuki"  - napisała na swoim profilu Anna Mucha.

Fani podzieleni co do zdjęcia Anny Muchy w teatrze. Gorąca dyskusja pod zdjęciem

Komentarze pod selfie z teatru były jednak mocno podzielone. Zdaniem fanów, dystans między ludźmi na widowni jest zbyt mały. "Widzę że dystans zachowany, głowa przy głowie" - napisała jedna z internautek. Druga szybko sprostowała, że głowa przy głowie wygląda tylko tak na zdjęciu. "Może tak to wygląda na zdjęciu, głowa przy głowie to osoby, które przyszły razem na spektakl. Obok "pary" co drugie miejsce było wolne. Byłam również na tym spektaklu, stąd pisze wyjaśnienie" - podkreśliła.

Jednak mimo to dyskusja na temat zdjęcia opublikowanego przez Annę Muchę nabrała rumieńców. "Co za egoizm. Z takim podejściem to świństwo w życiu się nie skończy. Gratuluję podejścia. Co tam, że rodzice umrą, ja kocham teatr!", "Tak się męczyć.I ryzykować... mogli na świeżym.powietrzu w.lecie...zrobić  to.samo", "jeżeli tak wygląda przyjemność, to ja dziękuję za taki teatr" - pisali fani.

Anna Mucha, póki co nie odniosła się do krytycznych komentarzy internautów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl