Zamknij

Anna Mucha może stracić rolę w „M jak miłość”? „Mamo, przecież i ciebie zaraz wywalą”

11.01.2022 12:37
Anna Mucha
fot. Instagram screen taannamucha

Anna Mucha od 2003 roku współpracuje z TVP, wcielając się w rolę Magdaleny Budzyńskiej w serialu „M jak miłość”. Czy dobra passa zostanie przerwana? Córka aktorki jest poważnie zaniepokojona – obawia się, że wypowiedzi mamy poskutkują otrzymaniem wypowiedzenia. Sama Anna Mucha w ostatnim szczerym wywiadzie z „Party” rozprawiała nawet o wyprowadzce z Polski.

Anna Mucha na razie nie może narzekać – w kinach pojawił się „Kogel Mogel 4”, w którym wciela się w urzędniczkę Bożenę, a niedługo zobaczymy ją w filmie Patryka Vegi „Seks, miłość i pandemia”. Czy straci rolę w „M jak miłość”? Ostatnie wydarzenia pokazały, że wyrażanie swojego zdania jest dość ryzykowne.

Kiedy Barbara Kurdej-Szatan zaczęła negatywnie wypowiadać się o działaniach polskich polityków oraz skomentowała sytuację na granicy polsko-białoruskiej, Anna Mucha otwarcie zaczęła ją wspierać. Mówiła, że jest „etyczna i oddana”, a przyjaciółka stanęła za nią murem, kiedy tego potrzebowała. Taka narracja niekoniecznie może spodobać się TVP.

Zobacz także:  Anna Mucha stanęła w obronie Kurdej-Szatan. "Jest etyczna i oddana"

Anna Mucha straci rolę w „M jak miłość”? „Przecież i ciebie zaraz wywalą”

Anna Mucha w rozmowie z „Party” powiedziała, że kiedy miał miejsce incydent z Barbarą Kurdej-Szatan, siedziała w restauracji z córką. Wytłumaczyła dziecku o co dokładnie chodzi, a ono nie kryło przerażenia.

- Moja córka, po chwili namysłu, z przerażeniem krzyknęła: Mamo, przecież i ciebie zaraz wywalą! O Boże, po co musiałaś to skomentować. Ale… przecież nie mogłaś postąpić inaczej, bo to jest ciocia Basia! Dokładnie, nie mogłam postąpić inaczej – powiedziała Anna Mucha w rozmowie z „Party”.

Na razie nie wiadomo, czy Anna Mucha otrzymała od władz TVP jakiekolwiek ostrzeżenie czy reprymendę. Aktorka jednak nie ma zamiaru kryć się ze swoim zdaniem i zawsze mówi to, co myśli, nie kłócąc się wewnętrznie z samą sobą.

W wywiadzie skrytykowała nawet Edytę Górniak. Anna Mucha jest zwolenniczką szczepień i nie podoba jej się, że część osób kwestionuje badania i słowa lekarzy, a polega na tym, co mówi polska diwa.

Anna Mucha wyprowadzi się z Polski?

Wakacyjne wojaże zaprowadziły Annę Muchę do Francji. Aktorce i jej rodzinie na tyle się tam spodobało, że po powrocie zaczęli poszukiwania mieszkania w Paryżu. Czy wtedy aktorka przylatywałaby do Polski jedynie na dni zdjęciowe?

- Gdybym przeprowadziła się na stałe do Paryża, chyba bym już tam została. Ilość masła, glutenu i smacznych dań, których bym kosztowała, spowodowałyby (nomen omen) ciężki powrót. Na razie jednak jestem Anką, nie paryżanką, ale... może kiedyś to się zmieni – gdybała Anna Mucha.

RadioZET.pl/Party.pl