Zamknij

Anna Mucha straciła pracę w TVP. "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

09.02.2021 08:00
Anna Mucha
fot. Viphoto/ East News

Anna Mucha opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała swoich fanów, że już nie będzie jurorką w programie "Dance Dance Dance". Gwiazda przyznała, że jest jej bardzo przykro i nie rozumie decyzji TVP.

Anna Mucha zasiadała w jury programu  "Dance Dance Dance". Jak się okazuje, Telewizja Polska postanowiła zerwać współpracę z aktorką. Gwiazda za pośrednictwem instagramowego profilu poinformowała, że już nie będzie występować w tanecznym show TVP. Aktorka ubolewa nad tą decyzję i jak podkreśla, nie rozumie jej. Mucha przyznała, że spełniała się jako jurorka w programie.

Zobacz też:  Małgorzata Opczowska w "Dance, dance, dance"? Gwiazda "Pytania na śniadanie" w nowej roli

"Przerwana lekcja jurorowania... program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać...
Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzją „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana. Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuję dobrym Duchom i Ludziom z TVP. Dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu”. Dziękuję. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda" - napisała aktorka.

Anna Mucha dała się poznać jako dość ostra i wymagająca jurorka. Jednak mimo swojej bezpośredniości zaskarbiła sobie sympatię widzów "Dance Dance Dance". Nieobecność Anny Muchy w 3. sezonie programu to nie jedyna zmiana w programie. W kolejnym sezonie zmienią się też prowadzący. W roli gospodarzy nie zobaczymy Tomasza Kammela i Macademian Girl. Zastąpią ich Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

xx

RadioZet.pl