Zamknij

Anna Mucha straciła program w TVP. Zastąpiła ją była gwiazda "Barw szczęścia"

Judyta Wanicka
20.02.2020 12:06
Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Mucha straciła program "To był rok!" w TVP1. Gwiazda "M jak miłość" nie będzie już kapitanem drużyny. Od nowego sezonu w tej roli pojawi się inna popularna gwiazda Telewizji Polskiej. Jej partnerem będzie Maciej Kurzajewski.

Anna Mucha nie będzie już kapitanem w "To był rok!"

Anna Mucha i Antoni Królikowski byli kapitanami w pierwszej edycji programu "To był rok!" w telewizyjnej Jedynce. Od marca nie zobaczymy ich już w popularnym show. Produkcja poinformowała, że Muchę zastąpi Katarzyna Zielińska, a na miejscu Antka Królikowskiego pojawi się Maciej Kurzajewski.

Para miała okazję współpracować ze sobą na planie teleturnieju "Kocham cię, Polsko!". Katarzyna Zielińska była wówczas kapitanem, a Maciej Kurzajewski prowadził program. Po latach znowu stworzą trio z Marzeną Rogalską, która zachowała posadę gospodyni "To był rok!".

Pierwszy odcinek show z Katarzyną Zielińską i Maciejem Kurzajewskim pojawi się na antenie TVP1 w niedzielę, 15 marca 2020 roku.

Anna Mucha wystąpi w "Dance, Dance, Dance"

Anna Mucha pożegnała się programem, ale nie znika z telewizji publicznej. Nadal będzie można ją oglądać w "M jak miłość". W dodatku pojawi się jako jurorka w 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Gwiazda zasiądzie na miejscu Ewy Chodakowskiej, która zrezygnowała z udziału. Przypomnijmy, że u boku Tomasza Kammela nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan. Nową prowadzącą została Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl).

Anna Mucha dostała rolę w serialu Polsatu. Do roli zmieniła się w piegowatego rudzielca [FOTO]

Zagłosuj

Anna Mucha czy Katarzyna Zielińska w "To był rok!" - kogo wolisz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw