Zamknij

Anna Mucha topless. Aktorka wspomina wakacje. Fani: "Gorąco" [FOTO]

Maciej Friedrich
22.04.2020 17:12
Anna Mucha topless. Aktorka wspomina wakacje. Fani: "Gorąco" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha często dzieli się z fanami odważnymi zdjęciami. Tym razem pokazała fotografię, na której topless zażywa kąpieli w oceanie. Internauci po raz kolejny zachwycili się urodą aktorki. Część z nich przyznała, że na jej widok poczuli wakacyjne ciepło.

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych w Polsce osobowości telewizyjnych. Aktorka znana między innymi z "M jak Miłość" słynie z ciętego języka i kontrowersji, jakie zdarza jej się wzbudzać. Nie zmienia to faktu, że ma grono oddanych wielbicieli. Widać to doskonale na przykładzie mediów społecznościowych. Profil Muchy na Instagramie obserwuje już ponad 780 tysięcy użytkowników.

Sama Ania zdaje się doskonale zdawać sprawę ze swojego sieciowego potencjału i regularnie publikuje nowe zdjęcia, nagrania i wpisy. Na wielu z nich możemy podziwiać ją w bardzo odważnych stylizacjach, które odsłaniają wdzięki aktorki. Gwiazda nie wstydzi się swojego ciała, a internauci chętnie komplementują jej nowe fotografie.

 Anna Mucha zdradziła, czy jest zakochana. "Kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana"

Anna Mucha topless. Pokazała zdjęcia z wakacji

Pandemia koronawirusa i związana z nią izolacja to dla artystów czas przymusowych urlopów, ponieważ prace nad wieloma produkcjami zostały zawieszone. Także Anna Mucha ma więcej wolnego czasu, który poświęca między innymi na wspomnienia. Aktorka najwyraźniej zatęskniła za wakacjami i zagranicznymi wycieczkami oraz upalnymi dniami na plaży. Postanowiła podzielić się z fanami jednym ze zdjęć, na którym uśmiechnięta zażywa kąpieli w lazurowej wodzie. Fani nie kryli zachwytu, nie umknęło im także, że zdjęcie sugeruje, że zakryta wodą Ania nie ma na sobie stanika.

- Gorąco.

- Wow! Jakże piękne i naturalne zdjęcie.

- Pani Aniu jest Pani piękna. To zdjęcie niektórych zagotuje, jak to zawsze bywa - czytamy w komentarzach.

Tęsknicie za wycieczkami zagranicznymi?

 Dance Dance Dance: Anna Mucha odpowiada na krytykę. "Zawsze byłam pikantna"

Zagłosuj

Gdzie planujesz spędzić wakacje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF