Zamknij

Anna Mucha topless na spacerze. Rozebrała się na środku szosy? [FOTO]

Judyta Wanicka
04.05.2020 15:06
Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha nago na zdjęciu. Aktorka "M jak miłość" pokazała się topless na Instagramie i wywołała falę komentarzy. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pozuje bez stanika na samym środku drogi. 

Anna Mucha nago na Instagramie. Aktorka znana z roli Magdy Chodakowskiej w serialu "M jak miłość" pozuje topless na środku jezdni. Na dodatek rozebrała się przed figurką ukrzyżowanego Chrystusa. To kolejne prowokacyjne zdjęcie aktorki w ostatnim czasie. Niedawno fani mieli okazję zobaczyć stare zdjęcie z wakacji, na którym Anna Mucha bez stanika kąpie się w basenie

Gwiazda "M jak miłość" lata ekranowej świetności ma już dawno za sobą. Kiedyś kojarzona była z rolami w "Pannie Nikt" Andrzeja Wajdy, "Liście Schindlera" oraz "Młodych Wilkach". Potem  sporadycznie pojawiała się na wielkim ekranie, głównie w komediach romantycznych takich jak "Och, Karol 2" i "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". W kinie udało jej się wykreować wizerunek seksownej uwodzicielki, który z upodobaniem realizuje także w mediach społecznościowych. Na Instagram trafiło właśnie kolejne gorące zdjęcie 40-letniej Muchy. 

Kuba Wojewódzki pokazał nagą kobietę w łóżku. To Anna Mucha? Fani nie mają wątpliwości

Anna Mucha topless na Instagramie 

Nagie zdjęcie Anny Muchy, na którym pozuje bez stanika na środku szosy, rozbawiło internautów. Tym razem serialowa Madzia z "M jak miłość" odsłania dekolt przed przydrożną kapliczką. Niestety fani mogli zobaczyć tylko plecy. Najlepsze widoki gwiazda zarezerwowała dla boskiej opatrzności. 

Na rozstaju dróg, gdzie przydrożny Chrystus stał - ironicznie zacytowała słowa piosenki "Szczęśliwej drogi już czas".

Pięknie grzeszysz pod figurką - piszą fani. Nie obyło się również do żartobliwych nawiązań do związku z Kubą Wojewódzkim.

Na boso i bez żadnej torby cię puścił?

Kuba zaraz podjedzie jakimś lambo. 

Zagłosuj

Lubisz Annę Muchę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw