Zamknij

Anna Mucha w mieszkaniu Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN dodał wymowny opis

Sylwia Wamej
17.04.2020 14:08
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty tworzyli jedną z najbardziej elektryzujących par polskiego show-biznesu. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że para wróciła do siebie. Tym razem Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z domowego zacisza razem z Anną Muchą. Do tego znalazł się wymowny opis.

Kuba Wojewódzki pokazał wymowne zdjęcie z Anną Muchą. Wrócili do siebie?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty tworzyli zagraną parę, o której non stop rozpisywały się media. Po wielu latach ta dwójka wciąż ma ze sobą świetny kontakt. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że Kuba i Anna wrócili do siebie. Wiadomo, że para bierze razem udział w reklamowych projektach. Teraz na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie z domowego zacisza, na którym znalazła się też jego była ukochana.

Opis do zdjęcia, choć reklamowy, jest również dość wymowny.

"Żarty się skończyły. Czas chronić siebie i najbliższych. Czy wiecie, że co 12 minut dochodzi do próby wyłudzania na skradzione dane" - zaczyna swój komentarz Wojewódzki.Zdjęcie Wojewódzkiego i Muchy odzianej w domowy dres nie umknęło uwadze internautów. "Stara miłość nie pademieje", "stara miłość nie rdzewieje",

"Oby to była prawda i super gdybyście byli znowu razem. Bardzo do siebie pasujecie, tak sądzę!" - piszą fani, którzy trzymają kciuki za Kubę i Anię i bardzo chcą, żeby znów się zeszli. Internauci dociekali też, że zdjęcie być może jest fotomontażem.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki: Życie prywatne gwiazd

Anna Mucha po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim związała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci. Kuba Wojewódzki przed pięć lat związany był z modelką - Renatą Kaczoruk, z którą rozstał się w 2018 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW