Zamknij

Anna Mucha w prześwitującej, koronkowej bieliźnie. Odsłoniła dekolt [FOTO]

23.11.2020 09:14
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha oczarowała internautów zdjęciem w koronkowej bieliźnie. Fani nie szczędzą jej kompelementów - twierdzą, że dla 40-letniej aktorki czas się dawno zatrzymał.

Anna Mucha uwielbia dzielić się ciekawymi zdjęciami z internautami. Ostatnio do sieci trafiła odważna, gorąca fotka aktorki w czarnym, lekko prześwitującym koronkowym body. Gwiazda "M jak miłość" nawiązała współpracę ze znaną marką tworzącą kobiecą bieliznę. Twierdzi, że dzięki niej czuje się wyjątkowo - i właśnie tak wygląda. Anna Mucha zwróciła uwagę fanów zalotnym spojrzeniem i dość głębokim dekoltem.

- Jesteśmy silne, jesteśmy piękne, jesteśmy zdolne... czasem do wszystkiego. Co daje Wam pewność siebie? Co sprawia, że czujecie się piękne? Siła wewnętrzna - tak! Siła dokonań - tak! Siła tajemnicy, bo czasem to jest coś, co chowamy pod spodem... - napisała Mucha pod zdjęciem.

Zobacz także: Anna Mucha pokazała zdjęcie topless z plaży. Wspomina czasy sprzed koronawirusa [FOTO]

Anna Mucha w koronkowym body [ZDJĘCIE]

Anna Mucha cieszy się sporym gronem obserwatorów. Profil gwiazdy śledzi ponad 800 tys. osób. Jest to jeden z najwyższych wyników w polskim show-biznesie. Wierni fani aktorki z zachwytem komentują kadr w samej bieliźnie. Ich zdaniem Mucha wygląda na dużo młodszą, niż jest naprawdę.

- Kobieta jak wino.

- Najpiękniejsza polska aktorka.

- Wolę cię jednak nagą!

- Jak tak na Ciebie patrzę, to mam wrażenie, że dla niektórych czas zatrzymał się w miejscu.

- Piękne ciało, widać, że dbasz o siebie - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?