Zamknij

Anna Mucha w gorącej sesji zdjęciowej. Fani: "Emanujący seksapil" [FOTO]

28.07.2020 14:14
Anna Mucha w odważnej sesji zdjęciowej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha przyzwyczaiła swoich fanów do odważnych, zmysłowych zdjęć. W mediach społecznościowych po raz kolejny pochwaliła się seksowną fotografią, na której odsłania biust. Internauci ponownie nie mogli wyjść z podziwu nad urodą aktorki. 

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej medialnych polskich aktorek. Na swoim koncie ma wiele ról, które zapadły widzom w pamięć. Zagrała między innymi w Oscarowej "Liście Shindlera" i "Młodych wilkach 1/2", w 2019 mogliśmy oglądać ją w "Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3", a na 2021 zapowiedziana została czwarta część komedii, w której także pojawi się na ekranie. W świadomości widzów Ania zapisała się także dzięki kreacji Magdy w "M jak Miłość", gdzie pojawia się od 2003 roku.

Mucha zyskała grono oddanych fanów nie tylko dzięki aktorskiemu talentowi, ale także poczuciu humoru i otwartości. Anna nie boi się wyrażać swojego zdania, bywa kontrowersyjna, ale wielbiciele doceniają jej szczerość i bezpośredniość. Nie bez znaczenia jest także uroda aktorki, którą zachwyca się wiele osób. Ania ma świadomość swoich zalet i chętnie dzieli się zdjęciami, które publikuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na wielu z nich gwiazda odważnie odsłania ciało. W sieci mogliśmy już oglądać Annę Muchę nago, pozującą topless czy odważnie eksponującą uda.

Anna Mucha zrobiła awanturę w restauracji. "Nie używam tego g***a "

Anna Mucha w zmysłowej sesji. Na zdjęciu odsłoniła biust

Najnowsze zdjęcie, jakie znajdziemy na profilu Anny Muchy na Instagramie, z pewnością ucieszy wielbicieli wdzięków aktorki. Tym razem Ania pozowała dla magazynu "Fashion" na jednej z warszawskich ulic. Wystąpiła w białych spodniach i rozpiętej marynarce, pod którą założyła seksowny stanik, odważnie odsłaniając biust. Autorka zdjęć Agata Serge jest również autorką głośno komentowanej rozbieranej ciążowej sesji Lary Gessler. Na jej profilu możemy znaleźć więcej zdjęć z sesji Muchy.

- Moje miasto, a w nim - podpisała zdjęcie aktorka.

Internauci nie kryli zachwytu nad zmysłowymi, artystycznymi zdjęciami Anny. Po jej postem pojawiły się liczne komentarze, w których komplementowali jej styl i urodę.

- Bosko, niesamowicie.

- Ogień pani Aniu, ogień.

- Emanujący seksapil - czytamy w komentarzach.

A jak wam podobają się najnowsze zdjęcia Ani?