Zamknij

Anna Mucha wyśmiana za strój z wyborów. Internauci drwią: "Jeszcze zbroję mogłaś włożyć"

13.07.2020 11:38
Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha wzięła udział w wyborach prezydenckich 2020. Gwiazda "M jak miłość" wybrała się na głosowanie w oryginalnej stylizacji, która internautom skojarzyła się z sukienką komunijną. Strój Anny Muchy z niedzielnych wyborów stał się obiektem drwin. 

Anna Mucha należała do grona gwiazd, które przykładnie poszły na wybory prezydenckie 2020. Gwiazda "M jak miłość" sfotografowała się w momencie wrzucania głosu do urny. Zdjęcie trafiło na Instagram i wywołało lawinę uszczypliwych komentarzy. Wszystko przez oryginalny strój, jaki miała na sobie Anna Mucha. Aktorka szczelnie zabezpieczyła się przez zarażeniem koronawirusem i oprócz maseczki ważyła także stylową przyłbicę. "Wyborcza" stylizacja Anny Muchy wywołała lawinę zabawnych skojarzeń. 

Anna Mucha od dawna nie kryje się ze swoimi sympatiami politycznymi. Wprawdzie nigdy nie zdradziła wprost, na kogo oddała głos w pierwszej i drugiej turze wyborów prezydenckich 2020, ale nie ukrywała, że jej poglądy bliskie są opcji Rafała Trzaskowskiego. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wzięła udział w challenge'u zainicjowanym przez Małgorzatę Trzaskowską i odpowiedziała na pytanie, w jaką Polskę wierzy. 

Wierzę w kraj z silną gospodarką, ze wsparciem dla przedsiębiorców, uczciwa, z przejrzystymi regułami. Wierzę w Polskę obywatelską i bezpieczną i w uśmiechniętych, spełniających się w swoich rolach Rodaków. Wreszcie wierzę w Polskę, w której będziemy szanować ludzi i słuchać specjalistów, w Polskę, która będzie myślała o przyszłości i o tym, co po nas zostanie - wyznała przed wyborami Mucha. 

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kogo poprze w II turze. Zawrzało! "Współczujemy intelektu"

Anna Mucha poszła na wybory prezydenckie 2020 w ciekawej stylizacji 

Serialowa Madzia Marszałek z "M jak miłość" wywołała spore zamieszanie, gdy opublikowała zdjęcie z wczorajszego głosowania. Poszło o to, co miała na sobie. Anna Mucha zjawiła się w lokalu wyborczym białej sukience do kostek i szczelnie osłoniętej maseczką i przyłbica twarzy. Internautom strój aktorki skojarzył się z habitem siostry miłosierdzia. Niektórzy drwili, że zakwefiona Mucha przesadziła z ochroną przed COVID-19

Mucha, co za stylówa? Wirus może być na włosach lub butach, więc po powrocie do domu musisz się oblać spirytusem. I wypić butelkę wina. Takie obrazki sprawiają, że już wiem, że madia potrafią z ludźmi wszystko, dlatego 2 miesiące temu z ogonkiem wyp***doliłem media i wiadomości z mojego życia.

Jejku, pierwsza myśl, co ta dziewczynka z Pierwszej Komunii tutaj robi...

Spójrz na SIEBIE. Propaganda. Idiotka. Siostra zakonna. Szkoda, że zbroi nie założyłaś. Żal tak tępych ludzi. 

Więcej tych maseczek, przyłbic i rękawiczek. Trzeba było po 2 sztuki każdego założyć, byłoby bezpieczniej. Boże... 

Anna Mucha nie dała się sprowokować do kłótni. Zamiast odpowiadać w równie jadowity sposób, starała się zbywać hejterskie komentarze poczuciem humoru. Myślicie, że przesadziła z ilością środków ochronnych? 

Posłuchaj podcastu