Zamknij

Anna Mucha zdradziła, czy jest zakochana. "Kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana"

Sylwia Wamej
20.04.2020 16:56
Anna Mucha
fot. Mateusz Jagielski/East News

Anna Mucha za kilka dni skończy 40 lat. Gwiazda w rozmowie z "Party" zdradziła m.in. czy szuka miłości. Z kolei ostatnio krążą w sieci plotki, jakoby gwiazda ponownie zaczęła spotykać się z Kubą Wojewódzkim.

Anna Mucha zakochana? Gwiazda opowiedziała o miłości

Anna Mucha za kilka dni skończy 40 lat. Gwiazda "M jak miłość" w rozmowie z "Party" zdradziła, czy szuka miłości. Ostatnio co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że znów spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Ostatnio gwiazdor TVN pokazał zdjęcie z jego mieszkania, w którym gościła Anna Mucha. Nic dziwnego, że fani zaczęli się zastanawiać, czy byli zakochani wrócili do siebie.

Anna Mucha w rozmowie z "Party" zdradziła, że dzieci są jej największą miłością.

"Czy szukam miłości? Podobno kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana, a moje dzieci tak mnie kochają, że czuję się superpower woman, więc miłość już mam!" - wyznała dla magazynu "Party".

Anna Mucha świętuje 30-lecie pracy artystycznej

Czterdzieste urodziny Anny Muchy zbiegły się również z jej 30-leciem pracy artystycznej.

"Czterdziestka? Wolę myśleć, że mam trzydzieści lat, bo dokładnie tyle jestem w polskim show-biznesie. Uważam, że to sukces 30 lat funkcjonować w naszej rzeczywistości i nie zwariować, choć pewnie znajdą się i tacy, którzy zechcieliby to podważyć" - powiedziała gwiazda.

Prywatnie Anna Mucha jest mamą 8-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora, który jest owocem związku z Marcelem Sorą. Para rozstała się na początku 2020 roku.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Party/ SW