Zamknij

Anna Mucha zdradziła kulisy zwolnienia z "Dance Dance Dance". Co się stało?

29.07.2021 12:57
Anna Mucha
fot. Viphoto/East News

Anna Mucha jakiś czas temu pożegnała się z posadą jurorki w programie "Dance Dance Dance". Mówiło się, ze kontrowersyjne poglądy oraz stylizacje gwiazdy nie spodobały się władzom stacji. Jak było naprawdę? W rozmowie z Magdą Mołek aktorka zdradziła kulisy rozstania z tanecznym show TVP.

Anna Mucha kilka miesięcy temu pożegnała się z posadą w programie "Dance Dance Dance". Decyzja stacji była zaskakująca zarówno dla samej Anny Muchy, jak i jej fanów. Ponoć dla twórców programu Mucha była zbyt kontrowersyjna zarówno w poglądach, jak i stylizacjach. Teraz, w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W moim stylu" gwiazda zdradziła kulisy rozstania z "Dance Dance Dance".

Zobacz też: Anna Mucha świętuje 41. urodziny. Zafundowała sobie gorącą sesję z tortem [FOTO]

Anna Mucha zdradziła kulisy zwolnienia z "Dance Dance Dance". Co się stało?

"Pamiętaj o tym, że straciłam posadę w "Dance, dance, dance". Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona - nazywajmy rzeczy po imieniu" - podkreśliła Anna Mucha. Aktorka "M jak miłość" podkreśliła jednocześnie, że razem z pozostałymi jurorami świetnie się ze sobą dogadywali.

"Myśmy się świetnie dogadywali i z Robertem, który również został zwolniony z programu, i z Idą, która jest niezwykle szczera w swojej postawie i w swoich odczuciach, co bardzo cenię. Myśmy się fantastycznie dogadywali. Myślę, że stworzyliśmy bardzo fajne trio" - mówiła aktorka w rozmowie z Mołek.

Gwiazda opowiedziała szczerze o kulisach zwolnienia. Jak podkreśliła, ta decyzja była mocno niespodziewana i zaskakująca.

"W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej. Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować, ponieważ uważam, że jest to bardzo fajny format, bardzo fajny program, ale niestety nie było takiej możliwości" - wyznała Anna Mucha w programie Magdy Mołek.

Aktorka zaakceptowała już decyzję o zwolnieniu i jak powiedziała, "nie będzie szturmem zdobywać anteny".

"Powiem tak, wspinając się na wyżyny dyplomacji, że oczywiście jest to decyzja pracodawcy, nadawcy, czyli telewizji publicznej, i muszę to uszanować. Nie będę szturmem zdobywała anteny" - wyznała Mucha.