Zamknij

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o rozstaniu z mężem: "On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta"

Sylwia Wamej
31.03.2020 19:01
Anna Nowak-Ibisz
fot. Instagram.com/Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz gościła w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Prezenterka opowiedziała m.in. o małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem o powodzie rozstania.

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o znajomości z Krzysztofem Ibiszem

Anna Nowak-Ibisz była gościem programu "W roli głównej" Magdy Mołek. Gwiazda programów TVN Style opowiedziała o m.in. małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem. Nie zabrakło też wspomnień z początków znajomości.

"Pierwszy raz spotkaliśmy się, jak mieliśmy po 16 lat. To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam: "Koniec. Matko Boska, to jest ten" - wyznała w programie Magdy Mołek.

Po latach Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Inisz spotkali się na uczelni. Choć prezenterka nie była przekonana co do przyszłego męża, postanowiła dać mu szansę.

"Dalej nie byłam już nim zainteresowana. Pewnego dnia na korytarzu Teatru Studio stanął i powiedział: "Kiedy będzie znowu taki czas, że ja nie będę nikogo miał i ty nie będziesz nikogo miała i znowu będziemy razem?". Ja tak popatrzyłam na niego i pomyślałam: "Kretyn. Przecież ja już nigdy z tobą nie będę". Nie powiedziałam mu tego, co pomyślałam - przyznała.

Ostatecznie Krzysztof Ibisz i Anna Nowak pobrali się w 2005 roku, a gwiazda przeprowadziła się dla ukochanego z Niemiec. Para doczekała się też syna, dziś 14-letniego Vincenta. Niestety, sielanka między małżonkami krótko trwała. Anna Nowak-Ibisz zdradziła też, dlaczego ich małżeństwo rozpadło się.

Anna Nowak-Ibisz o rozwodzie z Krzysztofem Ibiszem

"To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta" - powiedziała Anna Nowak-Ibisz.

Po latach byli małżonkowie mają ze sobą bardzo dobre relacje. Spotykają się wspólnie na rodzinne spacery ze swoim synem. Komentują też swoje zdjęcia na Instagramie. Fani są pod wrażeniem ich relacji, mimo że od wielu lat nie są razem.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Masz dobre relacje z byłymi partnerami?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW