Zamknij

Anna Popek ma nowego partnera. Jest od niej młodszy o 11 lat

Judyta Wanicka
03.09.2019 16:56
Anna Popek
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Anna Popek znalazła miłość. Nowy partner prezenterki TVP jest od niej młodszy o ponad dekadę, a jego nazwisko jest dobrze znane w showbiznesie. Niedawno Anna Popek i jej nowy ukochany pojawili się razem na pokazie Gosi Baczyńskiej.

Anna Popek znalazła miłość

Anna Popek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP, nic więc dziwnego, że jej życie prywatne jest obiektem ciągłego zainteresowania mediów. ostatnio prezenterka pojawiła się na pokazie Gosi Baczyńskiej w towarzystwie pewnego przystojnego mężczyzny. Od razu rozgorzały plotki, że to nowy partner Anny Popek, z którym gwiazda spotyka się od pewnego czasu. Przypuszczenia okazały się trafne. Jak podaje "Twoje Imperium", gwiazda jest szczęśliwie zakochana. I to w kim!

Anna Popek z nowym partnerem
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Anna Popek ma o 11 lat młodszego partnera

Nowy wybranek 51-letniej Anny Popek ma na imię Tomasz i jest znanym w branży fotografem. Na jego instagramowym profilu można zresztą znaleźć sporo zdjęć gwiazd, a ostatnio najwięcej jest wśród nich fotografii Anny Popek. Co ciekawe, dziennikarkę i fotografa dzieli duża różnica wieku, wynosząca aż 11 lat. Zakochani jednak zdają się tym zupełnie nie przejmować, bo ponad wszystko łączy ich uczcie oraz wspólna pasja. Razem prowadzą bloga oraz pracują nad programem podróżniczym. Para na razie nie afiszuje się w social mediach, ale już pokazała się na ostatnim pokazie Gosi Baczyńskiej. Nie odważyli się jednak pozować wspólnie na ściance.

Przypomnijmy, że w 2011 roku Anna Popek rozwiodła się z Andrzejem Popkiem po 16 latach małżeństwa. Owocem ich związku są dwie córki: Oliwia i Małgorzata.

Zagłosuj

Związalibyście z się z kimś dużo młodszym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW