Zamknij

Anna Popek opowiedziała o pracy z Michałem Olszańskim: "On zawsze na mnie troszkę krzyczał"

10.09.2020 13:21
Anna Popek
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Anna Popek wiele lat była prowadzącą program "Pytanie na śniadanie". Partnerem dziennikarki w programie był Michał Olszański. W rozmowie z "Faktem" dziennikarka zdradziła, jak się im razem pracowało.

Anna Popek przez lata prowadziła "Pytanie na śniadanie". Poranne wydania programu współprowadziła razem z Michałem Olszańskim. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że między nimi dochodziło do spięć na planie.

"Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie" - zdradziła Anna Popek w rozmowie z "Faktem".

Anna Popek opowiedziała o współpracy Z Michałem Olszańskim w "Pytaniu na śniadanie"

Gwiazda dodała, że pracy w porannym programie uczyła się sama. Była na równym poziomie z Michałem Olszańskim.

"Uczyłam się sama. Tutaj nie można powiedzieć, że mnie uczył. Byliśmy partnerami na równi traktującymi swoje kompetencje zawodowe" - dodała Anna Popek.

Michał Olszański odpowiedział Annie Popek. Dziennikarz nie uważa, żeby na nią krzyczał. Zdaniem Olszańskiego udało się stworzyć zgrany duet na planie.

"Uważam, że jak pracowaliśmy z Popek to byliśmy zgranym duetem. Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Na tym tle mogła być sytuacja, że czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała" - powiedział Michał Olszański na łamach "Faktu".

Przypomnijmy, że Michał Olszański pożegnał się z TVP. Najpierw odszedł z "Pytania na śniadanie". Niedawno został odsunięty od prowadzenia "Magazynu Ekspresu Reporterów", którego był współprowadzącym przez 21 lat.

"Jestem przekonany, że wspólnie czyniliśmy dobro, dając ludziom nie tylko nadzieję, ale po prostu pomagając im w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów. Słowa podziękowania i uznania kieruję także do reporterów, którzy są solą tego programu. Jesteście elitą dziennikarstwa, służycie prawdzie i ludziom. To dzięki Wam ten program przez lata był oglądany, szanowany i oczekiwany. Oby tak było dalej, niestety już bez mojego udziału. Kto wie, może jeszcze się zobaczymy? Dziękuję za te 21 lat wtorkowych spotkań" - mówił Michał Olszański w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl