Zamknij

Anna Popek dostała nowy program. To kolejny hit TVP? [FOTO]

27.11.2020 16:43
Anna Popek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Popek, jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, dostała nowy program. W "Przewodniku dyplomatycznym" ma pokazać kulisy pracy dyplomatów i przedstawiać ciekawostki związane z protokołem. Kiedy i gdzie zobaczymy dziennikarkę w nowej roli?

Anna Popek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek Telewizji Polskiej. Medialną karierę rozpoczynała w TVP Katowice, ale największą popularność przyniosła jej współpraca z telewizyjną Jedynką. W 1999 roku została jedną z prowadzących śniadaniowego show "Kawa czy herbata?", na swoim koncie ma także "Dzień dobry, Polsko" oraz "Pytanie na śniadanie". Próbowała swoich tanecznych sił w "Tańcu z gwiazdami" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Wielbiciele Anny zastanawiali się, jakie kolejne zawodowe wyzwanie podejmie. Dziennikarka stara się być w stałym kontakcie z internautami i na bieżąco informować ich o swoich planach za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu nowego projektu. Jak poinformowała Wirtualna Polska, prezenterka poruszy w nim niezwykle interesującą kwestię pracy dyplomatów.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Popek w modnym płaszczu z Sinsay. Jest przeceniony i kosztuje tylko 79 zł

Anna Popek dostała nowy program. Gwiazda TVP poprowadzi "Przewodnik dyplomatyczny"

Anna Popek zapowiedziała swój nowy program "Przewodnik dyplomatyczny". Dziennikarka pokaże w nim kulisy pracy dyplomatów, będzie między innymi gościć w ambasadach.

- Dowiemy się także tego, jak przez ich społeczeństwo postrzegani są Polacy i czy to pokrywa się z tym, co sami mają okazję w Polsce zaobserwować. Pokażemy piękne wnętrza ambasad, które zwykle umiejscowione są w historycznych budynkach, a do których nie ma swobodnego dostępu. W każdym odcinku będzie krótka część poświęcona savoir vivre’owi, czyli etykiecie dyplomatycznej i kilku praktycznym poradom, jak nie popełnić obyczajowej wpadki, przebywając w danym kraju - zdradziła.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Popek pokazała, jak mieszka. Postawiła na klasykę w eleganckim wydaniu

Program będzie emitowany na antenie TVP3 Warszawa w każdy czwartek o godzinie 19.35. Popek obiecała, że w formacie ujawni wiele ciekawostek dotyczących zwyczajów dyplomatycznych i protokołu.

- Na przykład, według ambasadora Włoch jednym z najgorszych faux pas kulinarnych we Włoszech jest dodawanie ketchupu do makaronów czy pizzy, natomiast na Węgrzech popularne przy toastach stukanie się kuflem piwa jest wręcz zabronione, gdyż kojarzy się z bardzo dramatycznymi przeżyciami Węgrów. Jakimi? Zapraszam do oglądania programu - czytamy.

Trzeba przyznać, że oryginalna formuła zapowiada się interesująco.