Zamknij

Anna Popek rozbierze się dla „Playboya”?

Redakcja
25.09.2018 12:53
Anna Popek rozbierze się dla „Playboya”?
fot. Instagram:@annapopek_official

Anna Popek to sympatyczna dziennikarka, której urodę nieraz komplementowali telewidzowie. Świetnie prezentuje się między innymi na zdjęciach, które publikuje na Instagramie. Czy fani będą mogli już niedługo zobaczyć ją w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”?

Anna Popek to doświadczona dziennikarka i prezenterka. Widzowie doskonale kojarzą ją między innymi z programów „Kawa czy herbata?” czy „Pytanie na śniadanie”. Do czerwca 2017 roku prowadziła „Dzień dobry Polsko”. Wraz z Maciejem Kurzajewskim towarzyszy uczestnikom Wielkich testów przeprowadzanych na antenie TVP. Od 27 sierpnia 2018 roku widzowie mogą także oglądać jej autorski program „Wstaje dzień” emitowany na TVP Info.

Fani prezenterki nieraz podkreślali nie tylko jej talent dziennikarski, ale również urodę. 50-latka nie wygląda na swój wiek i wciąż zachwyca uśmiechem i świetną figurą. Widać to doskonale na zdjęciach, które Popek publikuje w mediach społecznościowych. Jak donosi „Super Express”, jest bardzo możliwe, że niedługo Annę zobaczymy na fotografiach z profesjonalnej sesji zdjęciowej w magazynie „Playboy”.

Anna Popek będzie pozować dla „Playboya”?

Według „Super Expressu” udział Popek w rozbieranej sesji to w „Playboyu” ścisła tajemnica. Dziennik oficjalnie miał jedynie uzyskać potwierdzenie prac nad sesją znanej dziennikarki. Co natomiast o tego typu sesji sądzi sama Anna? W jednym z wywiadów lakonicznie odpowiedziała:

– Są rzeczy, których kobieta nie powinna odsłaniać, dla dobra samej siebie. Poza tym tajemnica jest zawsze bardziej pociągająca niż odkrycie wszystkiego. Więc jeżeli chce się być atrakcyjną, trzeba zostawić coś tylko dla siebie i tej jedynej ukochanej osoby.

Można przez to zrozumieć, że jeśli doniesienia „Super Expressu” się potwierdzą, fotografie Popek będą bardzo delikatne. Czas pokaże, czy będziemy mogli podziwiać sympatyczną prezenterkę w negliżu.

RadioZET.pl/se.pl/MF