Zamknij

Anna Popek w stroju kąpielowym. Fani patrzą na intymny szczegół. "Chyba pani zimno"

23.09.2020 13:29
Anna Popek
fot. TRICOLORS/East News

Anna Popek odsłoniła ciało w kostiumie kąpielowym. Prezenterka TVP pochwaliła się zgrabną sylwetką, ale uwagę fanów przykuł głównie jej biust.

Anna Popek pozuje w stroju kąpielowym nad polskim morzem. Gwiazda TVP wybrała się nad Bałtyk, by złapać ostatnie promienie słońca przed nadchodzącą szarugą. Naturalnie pochwaliła się wyjazdem na Instagramie, gdzie śledzi ją pokaźne grono wielbicieli. Fotka Anny Popek wychodzącej z wody zelektryzowała fanów. Posypały się komplementy na temat fantastycznej figury prezenterki. Nie brakowało jednak żartobliwych uwag dotyczących pewnego wyraźnie widocznego szczegółu.  

Anna Popek należy do najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Widzowie polubili ją najpierw jako prowadzącą "Kawy czy herbata?", potem "Świat się kręci", "Dzień dobry, Polsko!", "Załóż się" i w końcu "Pytania na śniadanie". Popek prowadziła śniadaniówkę z Michałem Olszańskim. Dziennikarz został zwolniony z programu w lipcu 2019 roku. Popek wyznała niedawno, że między nią a Olszańskim czasami dochodziło do łagodnych spięć na tle światopoglądowym. Anna Popek uchodzi bowiem za konserwatystkę i ulubienicę prezesa Kurskiego. W mediach społecznościowych stara się jednak pokazywać zupełnie inne oblicze. 

Anna Popek opowiedziała o pracy z Michałem Olszańskim: "On zawsze na mnie troszkę krzyczał"

Anna Popek pochwaliła się zgrabnym ciałem w stroju kąpielowym 

Anna Popek opublikowała zdjęcie znad Bałtyku, na którym pojawia się granatowym stroju jednoczęściowym. Atrakcyjna prezenterka TVP zaprezentowała przed fanami zgrabną sylwetkę. 

Lato jesienią - napisała. 

Co wnikliwsi obserwatorzy zawiesili wzrok na biuście prezenterki, a konkretnie na tym, co przebijało się przez mokry kostium. 

Chyba chłodno musi być w tej wodzie... 

Super prześwity. 

Jakby co, to proszę powiedzieć, że zimna woda była ;)

Posłuchaj podcastu