Zamknij

Anna Powierza nago w jeziorze. Czesia z „Klanu” szokuje nowym zdjęciem

Judyta Wanicka
12.11.2019 13:13
Anna Powierza
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Powierza, czyli Czesia z „Klanu”, rozebrała się do naga i weszła do lodowatego jeziora. Dzika przyroda Bieszczad wprawiła ją w stan ekstazy. Aktorka podzieliła się fanami intymnymi chwilami na łonie natury. To kolejne nagie zdjęcie Anny Powierzy, jakie pojawiło się w ostatnim czasie na jej Instagramie.

Anna Powierza, znana szerokiej publiczności jako Czesia z „Klanu”, znowu pokazała się nago na Instagramie. 41-letnia aktorka od jakiegoś czasu prężnie promuje się w mediach społecznościowych. Od kiedy znalazła miłość, chętnie rozbiera się przed obiektywem i chwali się fanom swoimi wdziękami. Nowe zdjęcie nagiej Anny Powierzy zaskoczyło jej obserwatorów. Gwiazda „Klanu” została naturystką i spektakularnie otworzyła sezon na morsowanie.

Anna Powierza pozuje nago w jeziorze

Anna Powierza od lat wciela się w rolę skromnej Czesi Kurzawskiej w serialu „Klan”, ale prywatnie wcale nie jest taka konserwatywna jak jej bohaterka. Aktorka ma otwarte podejście do spraw seksu, lubi swoje ciało i chętnie rozbiera się przed obiektywem. Kiedyś pozowała w „Playboyu” i „CKM'ie”, lecz od kiedy odkryła media społecznościowe, chwali się odważnymi zdjęciami na Instagramie. Kilka dni temu Anna Powierza pokazała kolejne nagie zdjęcie. Rozebrana do rosołu Czesia z „Klanu” brodzi w lodowej wodzie górskiego jeziora. Okazuje się, że dzika przyroda Bieszczad wprawiła ją w stan ekstazy. 

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga – wyznaje aktorka.

Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle - strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu – kokietuje gwiazda „Klanu”. 

Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie – przypomina.

Anna Powierza schudła 30 kilogramów

Anna Powierza ma za sobą trudny okres w życiu. Zanim związała się z Łukaszem Dylińskim, z którym ma 5-letnią córkę Helenę, w tragicznych okolicznościach straciła narzeczonego. Nowa miłość miała przynieść jej ukojenie, niestety tuż po narodzinach córki związek zaczął przeżywać kryzys. Ostateczne Anna Powierza rozstała się z ojcem swojego dziecka i musiała mierzyć się z samotnym macierzyństwem. Do tego przyplątały się poważne problemy ze zdrowiem.

Gwiazda „Klanu” przez długi czas borykała się z dwiema chorobami na raz – cukrzycą oraz niedoczynnością tarczycy, które spowodowały u niej spory skok wagi. Aktorka długo nie mogła wrócić do szczupłej sylwetki, ale dzięki odpowiednio dobranej terapii i diecie, małymi kroczkami, udało jej się schudnąć aż 30 kilogramów. Gdy wydawało się, że wszystko w życiu gwiazdy powoli zaczyna wracać do normy, w grudniu 2018 roku, po ciężkiej chorobie, zmarła jej ukochana mama.

Anna Powierza ma nowego partnera

Po paskudnej passie do Anny Powierzy w końcu uśmiechnęło się szczęście. Gwiazda „Klanu” znowu jest zakochana, na co wyraźnie wskazują jej nowe zdjęcia na Instagramie. Na razie nie wiadomo, kim jest nowy partner Anny Powierzy, ale widać, że udało mu się tchnąć w życie aktorki mnóstwo pozytywnej energii i – co tu dużo mówić – rozbudzić jej ciało. Wyzwolona 41-latka wprawiła fanów w osłupienie, gdy wrzuciła fotkę prosto z łóżka, na której pozuje nago w objęciach ukochanego. Kolejne pikantne selfie pojawiło się w Światowy Dzień Pocałunku – z tej okazji Powierza namiętnie całowała się z partnerem w łóżku.

RadioZET.pl/jw