Zamknij

Anna Powierza w trudnej sytuacji finansowej przez koronawirusa? "Wiszę trochę nad przepaścią"

Sylwia Wamej
27.05.2020 10:57
Anna Powierza w trudnej sytuacji finansowej przez koronawirusa? "Wiszę trochę nad przepaścią"
fot. Tricolors/ East News

Anna Powierza, która widzom znana jest przede wszystkim jako Czesia z "Klanu" boryka się z trudną sytuacją finansową. Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na domowy budżet aktorki, o czym opowiedziała w rozmowie z "Twoje imperium".

Anna Powierza w trudnej sytuacji finansowej przez koronawirusa

Anna Powierza, jak inni jej koledzy i koleżanki z branży, została bez pracy przez pandemię koronawirusa. Choć teraz trwa odmrażanie gospodarki i ekipy serialowe wracają  plan, wielu artystom koronawirus dał się we znaki, uszczuplając ich domowy budżet. Anna Powierza przyznała w rozmowie z "Twoje imperium", że "finansowo wisi trochę nad przepaścią".

"Przyznam szczerze, że wiszę trochę nad przepaścią. Nie wiem, co będzie, jeśli nie uda mi się spłacić kredytu, uregulować rachunków i zapełnić lodówki" - powiedziała gwiazda "Klanu" w rozmowie z "Twoje imperium".

Gwiazda szczerze przyznaje, że poza "Klanem" nie dostaje wielu propozycji zawodowych. W związku z tym ciężko jest jej zbudować zaplecze finansowe.

"Prawda jest taka, że nie dostaję tylu propozycji, żeby mieć mocne zaplecze finansowe, które pozwoliłoby mi zabezpieczyć się na kilka miesięcy" - powiedziała w rozmowie z "Twoje imperium".

Anna Powierza: W jakich filmach zagrała 41-letnia aktorka?

Anna Powierza, na dużym ekranie debiutowała w 1994 roku, epizodyczną rolą w filmie "Panna z mokrą głową". Widzowie mogli ją też oglądać w takich produkcjach, jak m.in. "Awantura o Basię", "Nic śmiesznego", "Panna nikt, "Złoto dezerterów", "Ajlawiu" czy "Dzień świra. Największą rozpoznawalność Anna Powierza zdobyła, grając rolę Czesi w "Klanie". Prywatnie Anna Powierza jest mamą córki Heleny.

Zagłosuj

Jesteś zadowolony/a ze swoich finansów?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Twoje imperium/ SW