Zamknij

Anna Powierza zakochana. Gwiazda "Klanu" opowiedziała o nowym związku

30.07.2020 19:26
Anna Powierza zakochana. Gwiazda "Klanu" opowiedziała o nowym związku
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Anna Powierza jest zakochana. Serialowa Czesia z "Klanu" opowiedziała o nowym związku. Kim jest jej partner?

Anna Powierza zakochana. Kim jest nowy partner gwiazdy "Klanu"?

Anna Powierza jest szczęśliwie zakochana. Serialowa Czesia z "Klanu" ma za sobą nieudany związek z ojcem jej córeczki, lecz szczęście ponownie się do niej uśmiechnęło. Teraz gwiazda jest w nowym związku. Jak wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl, jej ukochany nie jest osobą publiczną, ani też związaną z show-biznesem.

"Mój partner nie jest osobą ani medialną, ani publiczną. Na razie chce pozostać osobą anonimową. Mam od niego niesamowite wsparcie, co jest dla mnie ważne. Pierwszy raz czuję, że niezależnie co się dzieje, to wiem, że jest ktoś ze mną, na kim mogę się oprzeć" - powiedziała Powierza. 

Anna Powierza weźmie ślub?

Mimo że z nowym partnerem aktorka jest bardzo szczęśliwa, nie planuje ślubu.

"Ważniejsze jest dla mnie czy czuję się kochana, czy kocham. Na razie wspólnych kredytów nie chcemy brać" - podkreśliła.

Wcześniej Anna Powierza związana była z Łukaszem, partnerem, który również był spoza show-biznesu. Między nimi przestało układać się tuż po narodzinach córki. "Narodziny córki zmieniły wszystko na gorsze."Zaczęły się nerwy i konflikty, których wcześniej nie było. Oboje myśleliśmy, żeby pójść na terapię dla par, ale nie zdążyliśmy. Pewnego dnia pokłóciliśmy się tak bardzo, że Łukasz spakował się i wyprowadził" - mówiła gwiazda "Klanu" w rozmowie z "Twoje Imperium".

Były partner zamieszkał jednak blisko Anny Powierzy, po to, by mieć częstszy kontakt z małą Hanią.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl