Zamknij

Anna Prus urodziła. Była partnerka Radosława Majdana pokazała zdjęcie dziecka

Patrycja Chudolińska
30.01.2020 17:54
Anna Prus
fot. Michal WARGIN/East News

Anna Prus urodziła. Aktorka "Przyjaciółek" i była partnerka Radosława Majdana pokazała pierwsze zdjęcie swojego maleństwa. Fani są zachwyceni fotografią, przesyłają gratulacje oraz życzą zdrowia mamie i jej dziecku.

Anna Prus urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Prus niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Aktorka długo ukrywała swój wyjątkowy stan przed fotoreporterami. W końcu na początku tego roku opublikowała zdjęcie ciążowych krągłości.

- Czekam na Ciebie Synku... - napisała w opisie pod fotografią.

Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy i gratulacji. Gwiazda nie zdradziła, jak nazwie swojego syna. Pokazała za to wnętrze pokoju maluszka - białe mebelki, szare przytulanki oraz niebieskie balony, sugerujące płeć dziecka. Na zdjęciu widać było również, że Anna jest w zaawansowanej ciąży.

Okazuje się, że Anna Prus już urodziła. Na swoim profilu na Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem, zrobione jeszcze w szpitalu.

Anna Prus pokazała zdjęcie dziecka

Aktorka "Przyjaciółek" i "Pitbulla" ogłosiła światu, że została mamą.

- W końcu razem... #najwiekszamilosc #najcenniejszydar - dodała w opisie.

Zdjęcie noworodka oczarowało internautów. Wśród komentarzy nie zabrakło również gratulacji od znajomych z branży aktorskiej, m.in. Marii Niklińskiej czy Agnieszki Kawiorskiej.

- Ojeej, jakie piękne! Gratulacje kochana.

- Gratulacje Ania!

- Wspaniale! Aniu, niech moc będzie z wami.

- Największy skarb już z Tobą... Dużo zdrowia Aniu dla Was - piszą fani.

Anna Prus w przeszłości spotykała się przez jakiś czas z piłkarzem Radosławem Majdanem. Ich związek zakończył się w atmosferze skandalu. Obecnie Radek Majdan związany jest z gwiazdą telewizyjną Małgorzatą Rozenek-Majdan. Małżonkowie również spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

RadioZET.pl/PCh