Zamknij

Anna Przybylska na niepublikowanej wcześniej fotografii. Gwiazda skończyłaby 41 lat [FOTO]

Maciej Friedrich
27.12.2019 10:59
Anna Przybylska na niepublikowanej wcześniej fotografii. Gwiazda skończyłaby 41 lat [FOTO]
fot. Tomasz Urbanek/East News

Śmierć Anny Przybylskiej dla wielu osób był ciosem. 26 grudnia aktorka obchodziłaby 41. urodziny. Z tej okazji jej przyjaciółka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie gwiazdy. Fani nie kryli wzruszenia. 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Polska aktorka rok wcześniej przeszła operację usunięcia guza trzustki. Niestety, choroba nowotworowa pokonała Anię, która pozostawiła dwoje dzieci ze związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem: córkę Oliwię i syna Szymona.

Oddani fani do dziś nie zapomnieli o Przybylskiej, po 5 latach od jej śmierci nadal odwiedzają grób gwiazdy. 26 grudnia 2019 roku Ania skończyłaby 41 lat. Jej pamięć uczciła bliska przyjaciółka, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie. 

Anna Przybylska na niepublikowanym wcześniej zdjęciu. Aktorka skończyłaby 41 lat

Przyjaciółka i menadżerka Anny Przybylskiej, Małgorzata Rudowska, opublikowała na Instagramie wcześniej niepublikowane zdjęcie, na którym pozuje u boku Ani. 

- Znałam Anię, odkąd skończyła 16 lat, przyjaźniłyśmy się. Nie ma dnia, żebym o niej nie myślała, i pewnie pozostanie tak jeszcze długo. Z Anią połączyły mnie wspólne wartości, szacunek dla człowieka, kimkolwiek by był. Obie straciłyśmy młodo swoich ukochanych ojców, obie żyłyśmy w nieformalnych związkach i mamy dzieci, które stawiałyśmy ponad karierę zawodową. Marzeniem Ani było aktorstwo, a nie sława - opowiadała Rudowska portalowi Weekend.gazeta.pl.

Zdjęcie wzruszyło fanów aktorki. 

Serce łamie na pół: jak, dlaczego, po co. Aniu, wracaj - cyztamy w jednym z komentarzy.

RadioZET.pl/MF