Zamknij

Anna Przybylska zmarła 5 lat temu. Siostra aktorki pokazała zdjęcie jej grobu [FOTO]

Maciej Friedrich
04.11.2019 12:04
Anna Przybylska zmarła 5 lat temu. Siostra aktorki pokazała zdjęcie jej grobu [FOTO]
fot. Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska zmarła 5 lat temu, 5 października 2014 roku. Fani i najbliżsi nadal pamiętają o uwielbianej aktorce. Dowodem na to jest zdjęcie grobu Ani, które opublikowała w sieci jej siostra Agnieszka. 

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Znana widzom doskonale z ról w „Złotopolskich” czy „Daleko od noszy” zyskała ogromną popularność i współpracowała jako modelka z popularnymi markami. Prywatnie z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem wychowywała córkę Oliwię i syna Jana. Niestety, karierę Ani przerwała choroba. W lipcu 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni. Bliscy i fani po 5 latach od jej śmierci nadal dbają o pamięć o niej. Widać to wyraźnie na zdjęciu grobu Przybylskiej.

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu. Jej siostra pokazała zdjęcie grobu. Fani nadal pamiętają

W październiku 2019 roku współpracę z Anną Przybylską wspominała Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że o aktorce nie zapomnieli również fani, którzy nadal odwiedzają grób swojej idolki i zostawiają na nim znicze. Siostra aktorki, Agnieszka, opublikowała zdjęcie grobu wykonane 1 listopada. Podziękowała także wszystkim, którzy postanowili uczcić pamięć Przybylskiej.

Dziękuję za pamięć Anny Przybylskiej. Jak widać, po uprzątnięciu przez mamę jeszcze trochę zostało... – napisała na Instagramie.

W komentarzach pod postem internauci stwierdzili, że nie sposób zapomnieć takiej osoby, jaką była Anna.

Na zawsze w naszych sercach.

Aniu zawsze pamiętam o Tobie w wypominkach – czytamy.

Zagłosuj

Pamiętasz Annę Przybylską z ekranów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF