Zamknij

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu. Niepublikowane zdjęcie trafiło do sieci [FOTO]

05.10.2020 10:27
Anna Przybylska
fot. Tomasz Urbanek/East News

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu na raka trzustki. W rocznicę śmierci siostra aktorki udostępniła niepublikowane dotąd zdjęcie. Anna Przybylska pozuje z siostrą mamy i małym dzieckiem. 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Rok przed śmiercią przeszła operację usunięcia guza trzustki. Niestety choroba okazała się bezwzględna. Gwiazda "Złotopolskich" odeszła w wieku 35 lat, pozostawiając partnera, Jarosława Bieniuka, i troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia

Dzisiaj mija szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorkę wspominają bliscy, fani oraz zaprzyjaźnione gwiazdy. Szczególnie piękną pamiątkę udostępniła na swoim instagramowym profilu siostra Anny Przybylskiej. Agnieszka Kubera pracuje w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni w gabinecie tomografii komputerowej. Była jedną z osób towarzyszących aktorce w ostatnich miesiącach życia. - Nikt się nie spodziewał, że to będzie rak, najwyżej coś, co można przeleczyć na przykład hormonami. Jeszcze do niej mówię: "Anka, jak ty z pięć kilo przytyjesz, to nikt tego nawet nie zauważy". Przeliczyliśmy się - wyznała w "Urodzie życia" w 2017 roku. Patrzyłam, jak cierpi. W każdym badaniu wyglądało to coraz gorzej, wiedziałam, że ona z tego nie wyjdzie - wspominała w wywiadzie. 

Oliwia Bieniuk pierwszy raz szczerze o odejściu mamy. Chce pójść w ślady Anny Przybylskiej

Anna Przybylska na rodzinnym zdjęciu 

Agnieszka Kubera podzieliła się nigdy wcześniej niepublikowanym zdjęciem z rodzinnego albumu. Na czarno-białej fotografii widzimy Anną Przybylską ze smoczkiem w ustach, pozującą z ciocią i niemowlakiem. 

Wspomnienie jest formą spotkania – Khalil Gibran - brzmiał cytat w opisie. 

Zdjęcie idealnie oddaje charakter Anny Przybylskiej - szalonej, wesołej, z poczuciem humoru, a przy tym ciepłej i rodzinnej. Taką właśnie zapamiętali ją fani. W komentarzach rozległy się głosy wzruszenia. Fani zaczęli dopytywać, kim jest osoba na zdjęciu obok aktorki. Okazało się, że to siostra mamy Anny Przybylskiej, która lata temu pomogła jej zrealizować wielkie marzenie o aktorstwie. 

Pani Agnieszko, czy to ta słynna ciocia, która wtedy, gdy Ania dostała propozycję zagrania w "Ciemnej stronie Wenus", dała jej na bilet?

Właśnie ta sama Ciocia Ela - potwierdziła Agnieszka Kubera.

Posłuchaj podcastu